Non-governmental All-Ukrainian Public Organization
"TV Viewers Association of Parents of Ukraine"

Єдиний в Україні сайт, на якому міститься найпотрібніша і найправдивіша інформація про медіа та кіноіндустрію і завдяки якому кожна сім’я може своїми діями впливати на ефективний захист психофізичного здоров’я своєї дитини, зберегти міць родини, та культурні і духовні надбання країни.

Батьки обирають найкращий телеканал 2020 року

ТРК "Україна"
Інтер
1+1
СТБ
ICTV
Новий канал
UA:ПЕРШИЙ
2+2
ТЕТ
НТН
К 1
К 2
МЕГА


Батьки обирають найкращий телеканал для дітей 2020 року

Малятко TV
ПлюсПлюс
Піксель TV

Через рекламу порнографічного фільму "Юлія" порушили кримінальну справу

28.07.2006

ГУВС Москви порушило кримінальну справу за "Незаконне поширення порнографічних матеріалів або предметів" публікації про порнографічний фільм "Юлія" у молодіжному щотижневику "Молоток".

У замітці йдеться про новий кінематографічний проект депутата Держдуми Олексія Митрофанова, що планує зняти продовження скандального еротичного фільму "Юлія".

Друга замітка про найвідоміший в історії кіно американський порнофільм "Глибока глотка" (Deep Throat), що вийшов на екрани в 1972 році і вже давно став громадським надбанням.

Доглянувши в публікаціях пропаганду наркотиків, "міцний мат" і "експлуатацію інтересу неповнолітніх до сексу" у ГУВС порушило кримінальну справу, матеріали якої вже передані в прокуратуру Північного округу Москви.

Видання може бути закрите або оштрафовано на велику суму.



 • Кращі фільми для всієї родини



 • Кращі телеканали для всієї родини

  1. 1+1

  2. СТБ

  3. Інтер

  4. ICTV



 • Кращі кінотеатри для всієї родини

  1. Мережа кінотеатрів "Планета Кіно"

  2. Мережа кінотеатрів
  "Multiplex" (м.Київ)

  3. Розважальний комплекс «Dream Town» (м.Київ)
 •  УВАГА!  

  Шановні батьки! Просимо Вас у випадку виявлення фактів порушення законодавства України покликаного захищати суспільну мораль, або права неповнолітніх глядачів, слухачів, терміново звернутись до нашої організації із підтверджуючою інформацією (фото-відео зйомка, квитки кінотеатрів, запис телевізійних та радіопередач, тощо). Від Вас залежить європейський вибір, демократія, законність та майбутнє Української Нації. Майбутнє наших дітей в наших руках.


  Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Організація може не поділяти думку авторів. Організація залишає за собою право редагувати надані матеріали.

  Публікація в інших виданнях матеріалів рубрик "колонка Максима Ростоцького" та "Фотогалерея" можлива тільки за умов погодження з автором.

  При використанні матеріалів сайту посилання на нього є обов’язковим.


  © Телеглядацька Асоціація Батьків України, 2004—2006
  Контакт: info@tabu.org.ua

  Створено: Addesign.com.ua, 2006
                                                                  META-Ukraine