Non-governmental All-Ukrainian Public Organization
"TV Viewers Association of Parents of Ukraine"

Єдиний в Україні сайт, на якому міститься найпотрібніша і найправдивіша інформація про медіа та кіноіндустрію і завдяки якому кожна сім’я може своїми діями впливати на ефективний захист психофізичного здоров’я своєї дитини, зберегти міць родини, та культурні і духовні надбання країни.

Батьки обирають найкращий телеканал 2020 року

ТРК "Україна"
Інтер
1+1
СТБ
ICTV
Новий канал
UA:ПЕРШИЙ
2+2
ТЕТ
НТН
К 1
К 2
МЕГА


Батьки обирають найкращий телеканал для дітей 2020 року

Малятко TV
ПлюсПлюс
Піксель TV

Збірка поезій Максима Ростоцького «Тільки про Львів»

23.08.2013


Світ побачила чергова збірка поезій Ростоцького Максима Юрійовича «Тільки про Львів».

Поезії, котрі увійшли до цієї книги, присвячені виключно культурній столиці України – старовинному місту Львову. На її сторінках читач обов’язково зустріне багато цікавих історичних фактів, філософських роздумів та спостережень, якими дихає кожен твір автора.

Завантажити можна тут: Джерело 1, Джерело 2.

Від автора

Вишукана європейська архітектура, сповнена драматизму історія, висока духовність та культура… Кавові протяги у брамах, тіні королів у палацах, мистецькі фестивалі просто неба… Про таке місто важко говорити прозою. Власне, це підтвердить кожний, хто хоча б раз у своєму житті відчув гостинність стародавнього Львова. Той же, кому доведеться вперше потрапити на вулиці культурної столиці України, неодмінно зануриться в атмосферу нескінченного театрального дійства, у середньовічних декораціях якого, ледь чи не в кожній кам’яниці, переховується велике розмаїття дивних легенд та загублених у часі подій.

Маю великі сподівання на те, що моє перо доповнить палітру яскравих вражень тим, хто збирається відвідати землі Західної України, а також зігріє теплими променями спогадів усіх львів’ян, хоч би як далеко їх не віднесла ріка долі від чарівного міста Лева. Отже, друзі, запрошую вас до подорожі сторінками моєї душі та галицької поезії.

Максим Ростоцький


Телеглядацька асоціація батьків України
 • Кращі фільми для всієї родини • Кращі телеканали для всієї родини

  1. 1+1

  2. СТБ

  3. Інтер

  4. ICTV • Кращі кінотеатри для всієї родини

  1. Мережа кінотеатрів "Планета Кіно"

  2. Мережа кінотеатрів
  "Multiplex" (м.Київ)

  3. Розважальний комплекс «Dream Town» (м.Київ)
 •  УВАГА!  

  Шановні батьки! Просимо Вас у випадку виявлення фактів порушення законодавства України покликаного захищати суспільну мораль, або права неповнолітніх глядачів, слухачів, терміново звернутись до нашої організації із підтверджуючою інформацією (фото-відео зйомка, квитки кінотеатрів, запис телевізійних та радіопередач, тощо). Від Вас залежить європейський вибір, демократія, законність та майбутнє Української Нації. Майбутнє наших дітей в наших руках.


  Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Організація може не поділяти думку авторів. Організація залишає за собою право редагувати надані матеріали.

  Публікація в інших виданнях матеріалів рубрик "колонка Максима Ростоцького" та "Фотогалерея" можлива тільки за умов погодження з автором.

  При використанні матеріалів сайту посилання на нього є обов’язковим.


  © Телеглядацька Асоціація Батьків України, 2004—2006
  Контакт: info@tabu.org.ua

  Створено: Addesign.com.ua, 2006
                                                                  META-Ukraine