Non-governmental All-Ukrainian Public Organization
"TV Viewers Association of Parents of Ukraine"

Єдиний в Україні сайт, на якому міститься найпотрібніша і найправдивіша інформація про медіа та кіноіндустрію і завдяки якому кожна сім’я може своїми діями впливати на ефективний захист психофізичного здоров’я своєї дитини, зберегти міць родини, та культурні і духовні надбання країни.

Батьки обирають найкращий телеканал 2020 року

ТРК "Україна"
Інтер
1+1
СТБ
ICTV
Новий канал
UA:ПЕРШИЙ
2+2
ТЕТ
НТН
К 1
К 2
МЕГА


Батьки обирають найкращий телеканал для дітей 2020 року

Малятко TV
ПлюсПлюс
Піксель TV

У Британії заборонили рекламу енергетичного напою Pussy

05.05.2013

Британський комітет з рекламних стандартів ASA наклав заборону на рекламні банери енергетика Pussy за "відверті сексуальні натяки", повідомляється на сайті відомства.

Виробник напою випустив зображення з текстом "Pussy. Напій невинний, проблема лише у вашій голові".

Більше 160 громадян поскаржилися на рекламу, заявивши, що реклама енергетика сексистська і образлива для жінок. Так, слово pussy в англійському жаргоні позначає як жінку, так і жіночі статеві органи. Крім того, частина авторів скарг побоюється, що плакати можуть побачити діти.

У свою чергу, виробники енергетика повідомили, що у реклами іронічний характер і що в англійській мові слово pussy також є словом, що позначає кішку або кошеня.

Рекламний регулятор ASA визнав, що постери прямо не пов'язували жінок і слово pussy, через що не можуть вважатися сексистськими. Проте комітет визнав, що оскільки у рекламі є референції до кількох значень слова pussy, її можна сприйняти як таку, що містить "відверті сексуальні натяки". Відомство визнало, що реклама може бути образливою для багатьох, і заборонило її. • Кращі фільми для всієї родини • Кращі телеканали для всієї родини

  1. 1+1

  2. СТБ

  3. Інтер

  4. ICTV • Кращі кінотеатри для всієї родини

  1. Мережа кінотеатрів "Планета Кіно"

  2. Мережа кінотеатрів
  "Multiplex" (м.Київ)

  3. Розважальний комплекс «Dream Town» (м.Київ)
 •  УВАГА!  

  Шановні батьки! Просимо Вас у випадку виявлення фактів порушення законодавства України покликаного захищати суспільну мораль, або права неповнолітніх глядачів, слухачів, терміново звернутись до нашої організації із підтверджуючою інформацією (фото-відео зйомка, квитки кінотеатрів, запис телевізійних та радіопередач, тощо). Від Вас залежить європейський вибір, демократія, законність та майбутнє Української Нації. Майбутнє наших дітей в наших руках.


  Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Організація може не поділяти думку авторів. Організація залишає за собою право редагувати надані матеріали.

  Публікація в інших виданнях матеріалів рубрик "колонка Максима Ростоцького" та "Фотогалерея" можлива тільки за умов погодження з автором.

  При використанні матеріалів сайту посилання на нього є обов’язковим.


  © Телеглядацька Асоціація Батьків України, 2004—2006
  Контакт: info@tabu.org.ua

  Створено: Addesign.com.ua, 2006
                                                                  META-Ukraine