Non-governmental All-Ukrainian Public Organization
"TV Viewers Association of Parents of Ukraine"

Єдиний в Україні сайт, на якому міститься найпотрібніша і найправдивіша інформація про медіа та кіноіндустрію і завдяки якому кожна сім’я може своїми діями впливати на ефективний захист психофізичного здоров’я своєї дитини, зберегти міць родини, та культурні і духовні надбання країни.

Батьки обирають найкращий телеканал 2020 року

ТРК "Україна"
Інтер
1+1
СТБ
ICTV
Новий канал
UA:ПЕРШИЙ
2+2
ТЕТ
НТН
К 1
К 2
МЕГА


Батьки обирають найкращий телеканал для дітей 2020 року

Малятко TV
ПлюсПлюс
Піксель TV

У Польщі заборонили рекламу з Леніним, який виринає з кривавої сльози дівчини

09.01.2013

У Польщі борці з вульгарністю в рекламі і дослідники злочинів комуністичного режиму домоглися заборони реклами місцевого стільникового оператора, на плакатах якого вирішили використовувати образ вождя пролетаріату Володимира Леніна.

"З подивом і обуренням сприйняв я використання в маркетинговій діяльності PTC образу Леніна. Це безвідповідальне опошлення масових злочинів і їх жертв. Результати цієї діяльності для суспільства можуть бути тим більше небезпечні, що вона адресована молоді, у якої можуть виникнути позитивні асоціації з Леніним", - цитує РИА "Новости" директора Інституту національної пам'яті Лукаша Камінського, який розслідує злочини комуністичного режиму.

На плакаті, що розбурхав громадськість, зображено Володимира Ілліча, що тримає в руці червоний прапор з новими розцінками оператора, уточнює NEWSru Israel. На YouTube також можна знайти ролик з Леніним, де мініатюрний вождь пролетарітата виникає з кривавої сльози молодої дівчини.

Проти цієї реклами виступила громадська організація "Твоє діло", яка пообіцяла сплатити співробітникам PTC кілька годин лекцій про "червоний терор" і військовий комунізм, а також проінформувати про особисту відповідальність Леніна за радянсько-польську війну 1920 року під час Громадянської війни в Росії і за масові злочини комуністів. • Кращі фільми для всієї родини • Кращі телеканали для всієї родини

  1. 1+1

  2. СТБ

  3. Інтер

  4. ICTV • Кращі кінотеатри для всієї родини

  1. Мережа кінотеатрів "Планета Кіно"

  2. Мережа кінотеатрів
  "Multiplex" (м.Київ)

  3. Розважальний комплекс «Dream Town» (м.Київ)
 •  УВАГА!  

  Шановні батьки! Просимо Вас у випадку виявлення фактів порушення законодавства України покликаного захищати суспільну мораль, або права неповнолітніх глядачів, слухачів, терміново звернутись до нашої організації із підтверджуючою інформацією (фото-відео зйомка, квитки кінотеатрів, запис телевізійних та радіопередач, тощо). Від Вас залежить європейський вибір, демократія, законність та майбутнє Української Нації. Майбутнє наших дітей в наших руках.


  Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Організація може не поділяти думку авторів. Організація залишає за собою право редагувати надані матеріали.

  Публікація в інших виданнях матеріалів рубрик "колонка Максима Ростоцького" та "Фотогалерея" можлива тільки за умов погодження з автором.

  При використанні матеріалів сайту посилання на нього є обов’язковим.


  © Телеглядацька Асоціація Батьків України, 2004—2006
  Контакт: info@tabu.org.ua

  Створено: Addesign.com.ua, 2006
                                                                  META-Ukraine