Non-governmental All-Ukrainian Public Organization
"TV Viewers Association of Parents of Ukraine"

Єдиний в Україні сайт, на якому міститься найпотрібніша і найправдивіша інформація про медіа та кіноіндустрію і завдяки якому кожна сім’я може своїми діями впливати на ефективний захист психофізичного здоров’я своєї дитини, зберегти міць родини, та культурні і духовні надбання країни.

Батьки обирають найкращий телеканал 2020 року

ТРК "Україна"
Інтер
1+1
СТБ
ICTV
Новий канал
UA:ПЕРШИЙ
2+2
ТЕТ
НТН
К 1
К 2
МЕГА


Батьки обирають найкращий телеканал для дітей 2020 року

Малятко TV
ПлюсПлюс
Піксель TV

Южнокорейское телевидение запретило новый клип рэпера Psy

18.04.2013

Клип GENTLEMAN M/V, начинающийся с того, что автор пинает дорожный конус, сотрудники KBS назвали аморальным. «Стандарты нашей телекомпании отличаются от интернета, онлайн— и кабельных вещателей. Телевизор смотрят все, вне зависимости от возраста и пола, дети и молодежь, у которых не вполне сформировались базовые понятия и суждения о нравственности, часто верят и подражают тому, что им показывают по телевизору», — заявили в телекомпании.

Решение было принято KBS несмотря на то, что новый клип южнокорейского певца Пака Чэ Сана (Psy) менее чем за неделю набрал свыше 140 миллионов просмотров в YouTube, а сама песня сразу стала хитом продаж в интернет-магазинах.

Ролик Gangnam Style был размещен на YouTube 15 июля 2012 года и уже в конце осени был признан самым просматриваемым на видеохостинге, его просмотрели уже более миллиарда пользователей интернета.

Как отмечает The Wall Street Journal, в Южной Корее в 2012 году были ужесточены правила требования к содержимому телепередач. В частности, KBS запрещает транслировать видеоролики и фильмы, где водители ведут машину без пристегнутых ремней безопасности и где люди танцуют на проезжей части.

Политики Южной Кореи принимают и другие меры по поддержанию высокой нравственности населения. В частности, в марте 2013 года сообщалось о запрете мини-юбок и другой «неприличной» одежды. • Кращі фільми для всієї родини • Кращі телеканали для всієї родини

  1. 1+1

  2. СТБ

  3. Інтер

  4. ICTV • Кращі кінотеатри для всієї родини

  1. Мережа кінотеатрів "Планета Кіно"

  2. Мережа кінотеатрів
  "Multiplex" (м.Київ)

  3. Розважальний комплекс «Dream Town» (м.Київ)
 •  УВАГА!  

  Шановні батьки! Просимо Вас у випадку виявлення фактів порушення законодавства України покликаного захищати суспільну мораль, або права неповнолітніх глядачів, слухачів, терміново звернутись до нашої організації із підтверджуючою інформацією (фото-відео зйомка, квитки кінотеатрів, запис телевізійних та радіопередач, тощо). Від Вас залежить європейський вибір, демократія, законність та майбутнє Української Нації. Майбутнє наших дітей в наших руках.


  Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Організація може не поділяти думку авторів. Організація залишає за собою право редагувати надані матеріали.

  Публікація в інших виданнях матеріалів рубрик "колонка Максима Ростоцького" та "Фотогалерея" можлива тільки за умов погодження з автором.

  При використанні матеріалів сайту посилання на нього є обов’язковим.


  © Телеглядацька Асоціація Батьків України, 2004—2006
  Контакт: info@tabu.org.ua

  Створено: Addesign.com.ua, 2006
                                                                  META-Ukraine