Non-governmental All-Ukrainian Public Organization
"TV Viewers Association of Parents of Ukraine"

Єдиний в Україні сайт, на якому міститься найпотрібніша і найправдивіша інформація про медіа та кіноіндустрію і завдяки якому кожна сім’я може своїми діями впливати на ефективний захист психофізичного здоров’я своєї дитини, зберегти міць родини, та культурні і духовні надбання країни.

Батьки обирають найкращий телеканал 2020 року

ТРК "Україна"
Інтер
1+1
СТБ
ICTV
Новий канал
UA:ПЕРШИЙ
2+2
ТЕТ
НТН
К 1
К 2
МЕГА


Батьки обирають найкращий телеканал для дітей 2020 року

Малятко TV
ПлюсПлюс
Піксель TV

10-річна дитина повісилась, подивившись аніме

03.01.2011

У Криму в дворі свого будинку повісився 10-річний школяр. Перед суїцидом він разом з 12-річною сестрою дивився аніме "Ельфійська пісня".

Про це повідомили у відділі зі зв'язків з громадськістю Головного управління МВС України в АРК.

У міліції припускають, що саме жорстокий сюжет аніме спровокував дитину на цей немислимий крок.

Аніме-серіал "Ельфійська пісня" про мутантів з надприродними здібностями дійсно дуже жорстокий: там є сцени насильства, в тому числі і сексуального, сцени суїциду.

За інформацією відділу, в ході проведення перевірки за даним фактом співробітники міліції встановили, що після того, як п'ять років тому помер батько хлопчика, дитина жила з матір'ю, 12-річною сестрою і 17-річним братом. При цьому на обліку в міліції ні сам неповнолітній, ні його родичі не перебували. Сім'я характеризується позитивно. Мама хлопчика - шкільна вчителька, сама виховує дітей.

У відділі розповіли, що того дня хлопчик перебував вдома зі своєю старшою сестрою. Щоб зайняти час, підлітки дивилися на комп'ютері японські мультфільми. У фіналі анімаційного фільму маленький хлопчик, який тяжко переживав смерть матері, взяв мотузку, зробив з неї петлю, закинув мотузку на гілку дерева і повісився.

"Подивившись мультик, діти стали займатися кожен своїми справами: брат вийшов у двір погуляти, а сестра залишилася в будинку. Через кілька хвилин дівчинка виглянула у вікно і побачила братика повішеним на дереві", - сказали у відділі.

Правоохоронців насторожує той факт, що в домашньому комп'ютері сім'ї зберігалося безліч фільмів жахів та іншого відео, що пропагує культ насильства і жорстокості. Зокрема, в ході огляду місця події співробітники міліції на письмовому столі виявили книгу "Зловісні мерці".

У відділі уточнили, що подія зареєстрована в Сакському ГО, за даним фактом проводиться перевірка. • Кращі фільми для всієї родини • Кращі телеканали для всієї родини

  1. 1+1

  2. СТБ

  3. Інтер

  4. ICTV • Кращі кінотеатри для всієї родини

  1. Мережа кінотеатрів "Планета Кіно"

  2. Мережа кінотеатрів
  "Multiplex" (м.Київ)

  3. Розважальний комплекс «Dream Town» (м.Київ)
 •  УВАГА!  

  Шановні батьки! Просимо Вас у випадку виявлення фактів порушення законодавства України покликаного захищати суспільну мораль, або права неповнолітніх глядачів, слухачів, терміново звернутись до нашої організації із підтверджуючою інформацією (фото-відео зйомка, квитки кінотеатрів, запис телевізійних та радіопередач, тощо). Від Вас залежить європейський вибір, демократія, законність та майбутнє Української Нації. Майбутнє наших дітей в наших руках.


  Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Організація може не поділяти думку авторів. Організація залишає за собою право редагувати надані матеріали.

  Публікація в інших виданнях матеріалів рубрик "колонка Максима Ростоцького" та "Фотогалерея" можлива тільки за умов погодження з автором.

  При використанні матеріалів сайту посилання на нього є обов’язковим.


  © Телеглядацька Асоціація Батьків України, 2004—2006
  Контакт: info@tabu.org.ua

  Створено: Addesign.com.ua, 2006
                                                                  META-Ukraine