Non-governmental All-Ukrainian Public Organization
"TV Viewers Association of Parents of Ukraine"

Єдиний в Україні сайт, на якому міститься найпотрібніша і найправдивіша інформація про медіа та кіноіндустрію і завдяки якому кожна сім’я може своїми діями впливати на ефективний захист психофізичного здоров’я своєї дитини, зберегти міць родини, та культурні і духовні надбання країни.

Батьки обирають найкращий телеканал 2020 року

ТРК "Україна"
Інтер
1+1
СТБ
ICTV
Новий канал
UA:ПЕРШИЙ
2+2
ТЕТ
НТН
К 1
К 2
МЕГА


Батьки обирають найкращий телеканал для дітей 2020 року

Малятко TV
ПлюсПлюс
Піксель TV

Британцы запретили рекламу завтрака с вином

17.03.2011

Британский комитет рекламных стандартов ASA запретил рекламу сети винных баров Corney and Barrow, в которой клиентам предлагалось выпить вина за завтраком. Об этом сообщается на сайте регулятора.
Компания, рекламируя новую акцию, рассылала своим клиентам письма по электронной почте с купоном, который необходимо было распечатать, чтобы получить бонус. Предъявив этот купон в барах Corney and Barrow, клиенты могли за 10 фунтов стерлингов позавтракать (с 7.30 до 11 утра) и выпить бокал вина Beaujolais Nouveau.

При этом авторы рекламы призывали забыть про скучные встречи в офисе и вместо этого предлагали провести их в барах Corney and Barrow с бокалом вина. Авторы гарантировали, что "встречи будут проходить на совершенно ином уровне".

На рекламу пожаловался только один британец, отметивший, что это письмо является безответственным, поскольку призывает употреблять алкоголь с целью сделать встречи более интересными.

В Corney and Barrow нападки на рекламу назвали неприличными. В компании объяснили, что акция с завтраками проводилась только один день, и подчеркнули, что предлагали клиентам небольшой бокал вина (175 миллилитров) только вместе с завтраком, который нейтрализует действие алкоголя.

Тем не менее в ASA заявили, что, согласно действующим правилам, в Великобритании запрещена любая реклама, продвигающая различные варианты употребления алкоголя. • Кращі фільми для всієї родини • Кращі телеканали для всієї родини

  1. 1+1

  2. СТБ

  3. Інтер

  4. ICTV • Кращі кінотеатри для всієї родини

  1. Мережа кінотеатрів "Планета Кіно"

  2. Мережа кінотеатрів
  "Multiplex" (м.Київ)

  3. Розважальний комплекс «Dream Town» (м.Київ)
 •  УВАГА!  

  Шановні батьки! Просимо Вас у випадку виявлення фактів порушення законодавства України покликаного захищати суспільну мораль, або права неповнолітніх глядачів, слухачів, терміново звернутись до нашої організації із підтверджуючою інформацією (фото-відео зйомка, квитки кінотеатрів, запис телевізійних та радіопередач, тощо). Від Вас залежить європейський вибір, демократія, законність та майбутнє Української Нації. Майбутнє наших дітей в наших руках.


  Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Організація може не поділяти думку авторів. Організація залишає за собою право редагувати надані матеріали.

  Публікація в інших виданнях матеріалів рубрик "колонка Максима Ростоцького" та "Фотогалерея" можлива тільки за умов погодження з автором.

  При використанні матеріалів сайту посилання на нього є обов’язковим.


  © Телеглядацька Асоціація Батьків України, 2004—2006
  Контакт: info@tabu.org.ua

  Створено: Addesign.com.ua, 2006
                                                                  META-Ukraine