Non-governmental All-Ukrainian Public Organization
"TV Viewers Association of Parents of Ukraine"

Єдиний в Україні сайт, на якому міститься найпотрібніша і найправдивіша інформація про медіа та кіноіндустрію і завдяки якому кожна сім’я може своїми діями впливати на ефективний захист психофізичного здоров’я своєї дитини, зберегти міць родини, та культурні і духовні надбання країни.

Батьки обирають найкращий телеканал 2020 року

ТРК "Україна"
Інтер
1+1
СТБ
ICTV
Новий канал
UA:ПЕРШИЙ
2+2
ТЕТ
НТН
К 1
К 2
МЕГА


Батьки обирають найкращий телеканал для дітей 2020 року

Малятко TV
ПлюсПлюс
Піксель TV

АМКУ визнав рекламу протигрипозних ліків «Інсті» оманливою

09.11.2010

Антимонопольний комітет України зобов'язав компанію «Хербіон (Пакистан) Прайвет Лімітед» (Карачі, Пакистан) припинити поширення реклами лікарського засобу «Інсті», визнавши зміст повідомлень оманливим. Про це йдеться повідомляє прес-служба АМКУ

За інформацією АМКУ, компанія обіцяє в рекламі відсутність побічних дій препарату та можливість використання дорослими та дітьми «без застереження».

Друковані рекламні листівки компанії «Хербіон» розповсюджувалися в аптеках міста Києва та не містили жодної інформації про застереження та лікарські рекомендації щодо вживання препарату. Разом з тим, як зазначають представники АМКУ, в інструкції до лікарського засобу йдеться про те, що дітям до 12 років препарат призначають в іншій лікарській формі через випадки виникнення алергічних реакцій. Крім того, до складу гранул препарату входить сахароза, на що необхідно звернути увагу пацієнтам із цукровим діабетом, а також тим, хто дотримується гіпокалорійної дієти.

Про виконання вимог АМКУ «Хербіон (Пакистан) Прайвет Лімітед» має поінформувати в десятиденний строк. Присутній на засіданні комітету представник компанії погодився з вимогами АМКУ та повідомив, що «Хербіон» зобов'язується не допускати подібних дій у подальшому.

«Неправдива реклама ліків та їх властивостей сьогодні, на жаль, є досить поширеним явищем. Піддаючись впливу масової інформації, споживачі не тільки втрачають гроші, а й ризикують власним здоров'ям. Тому Антимонопольний комітет робитиме все від нього можливе задля припинення та недопущення обману громадян», - сказав в. о. голови Комітету Юрій Кравченко.

Лікарський засіб «Інсті» застосовують як засіб симптоматичної терапії під час грипу, застуди, захворювань дихальних шляхів, які супроводжуються кашлем, пропасницею, подразненням горла, закладенням носа, головним болем. • Кращі фільми для всієї родини • Кращі телеканали для всієї родини

  1. 1+1

  2. СТБ

  3. Інтер

  4. ICTV • Кращі кінотеатри для всієї родини

  1. Мережа кінотеатрів "Планета Кіно"

  2. Мережа кінотеатрів
  "Multiplex" (м.Київ)

  3. Розважальний комплекс «Dream Town» (м.Київ)
 •  УВАГА!  

  Шановні батьки! Просимо Вас у випадку виявлення фактів порушення законодавства України покликаного захищати суспільну мораль, або права неповнолітніх глядачів, слухачів, терміново звернутись до нашої організації із підтверджуючою інформацією (фото-відео зйомка, квитки кінотеатрів, запис телевізійних та радіопередач, тощо). Від Вас залежить європейський вибір, демократія, законність та майбутнє Української Нації. Майбутнє наших дітей в наших руках.


  Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Організація може не поділяти думку авторів. Організація залишає за собою право редагувати надані матеріали.

  Публікація в інших виданнях матеріалів рубрик "колонка Максима Ростоцького" та "Фотогалерея" можлива тільки за умов погодження з автором.

  При використанні матеріалів сайту посилання на нього є обов’язковим.


  © Телеглядацька Асоціація Батьків України, 2004—2006
  Контакт: info@tabu.org.ua

  Створено: Addesign.com.ua, 2006
                                                                  META-Ukraine