Non-governmental All-Ukrainian Public Organization
"TV Viewers Association of Parents of Ukraine"

Єдиний в Україні сайт, на якому міститься найпотрібніша і найправдивіша інформація про медіа та кіноіндустрію і завдяки якому кожна сім’я може своїми діями впливати на ефективний захист психофізичного здоров’я своєї дитини, зберегти міць родини, та культурні і духовні надбання країни.

Батьки обирають найкращий телеканал 2020 року

ТРК "Україна"
Інтер
1+1
СТБ
ICTV
Новий канал
UA:ПЕРШИЙ
2+2
ТЕТ
НТН
К 1
К 2
МЕГА


Батьки обирають найкращий телеканал для дітей 2020 року

Малятко TV
ПлюсПлюс
Піксель TV

ВАШ «будильник» спрацює біля прізвища НАШОГО кандидата!

03.12.2009

Сьогодні Всеукраїнська громадська організація «Телеглядацька асоціація батьків України» (ТАБУ) звернулась до Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення, Центральної виборчої комісії, а також Міністерства охорони здоров’я України з вимогою спільними зусиллями провести із залученням провідних медичних психологів та гіпнологів експертизу циклу телепередач «Сеанс Кашпіровського» (трансляція котрих здійснюється на всю територію України в ефірі загальнонаціонального телеканалу «1+1» кожної п’ятниці о 20 годині 15 хвилин) на предмет їх безпечності для психологічного здоров’я громадян України, та за наслідками якої розглянути питання про недопущення подальшої трансляції згадуваного циклу телепередач на території нашої держави.

На думку організації, телепередача «Сеанс Кашпіровського» є небезпечною для психологічного здоров’я населення в першу чергу через особу ведучого – відомого гіпнотизера – Анатолія Михайловича Кашпіровського, який неодноразово у своїх інтерв’ю заявляв про те, що будь-яка бесіда із ним супроводжується його гіпнотичним впливом щодо слухача або глядача.

У радянську епоху пан Кашпіровський за допомогою центрального телебачення неодноразово гіпнотизував багатомільйонне населення СРСР, до складу якого на той час входило і населення сучасної України. Під час таких сеансів у підсвідомість громадян систематично закладались численні гіпнотичні «ключі доступу» – установки, строк придатності котрих, за твердженням фахівців, є необмеженим, і якими у будь-який момент для миттєвого введення телеглядача у потрібний для навіювання стан може скористатись лише їхній автор при безпосередньому контакті, або під час виступів та бесід на радіо чи телебаченні.

Більш за все батьків непокоїть, що телеканал «1+1» розпочав демонстрацію циклу телепередач за участю гіпнотизера Кашпіровського напередодні виборів Президента України. Цей факт, на думку телеглядачів, може бути підставою для того, щоби вважати прихованою передвиборчою політичною технологією ідею трансляції на всю територію України в ефірі телеканалу «1+1» телепередачі «Сеанс Кашпіровського».

У своєму зверненні до державних органів влади «Телеглядацька асоціація батьків України», спираючись на загальновідомі наукові знання, зазначає, що людина стає більш уразливою для впливу гіпнозу, якщо вона хоч раз у житті була загіпнотизована. Крім того, гіпноз для здоров’я людини має численні протипоказання та серйозні побічні ефекти.

ДОКЛАДНО


Телеглядацька асоціація батьків України
 • Кращі фільми для всієї родини • Кращі телеканали для всієї родини

  1. 1+1

  2. СТБ

  3. Інтер

  4. ICTV • Кращі кінотеатри для всієї родини

  1. Мережа кінотеатрів "Планета Кіно"

  2. Мережа кінотеатрів
  "Multiplex" (м.Київ)

  3. Розважальний комплекс «Dream Town» (м.Київ)
 •  УВАГА!  

  Шановні батьки! Просимо Вас у випадку виявлення фактів порушення законодавства України покликаного захищати суспільну мораль, або права неповнолітніх глядачів, слухачів, терміново звернутись до нашої організації із підтверджуючою інформацією (фото-відео зйомка, квитки кінотеатрів, запис телевізійних та радіопередач, тощо). Від Вас залежить європейський вибір, демократія, законність та майбутнє Української Нації. Майбутнє наших дітей в наших руках.


  Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Організація може не поділяти думку авторів. Організація залишає за собою право редагувати надані матеріали.

  Публікація в інших виданнях матеріалів рубрик "колонка Максима Ростоцького" та "Фотогалерея" можлива тільки за умов погодження з автором.

  При використанні матеріалів сайту посилання на нього є обов’язковим.


  © Телеглядацька Асоціація Батьків України, 2004—2006
  Контакт: info@tabu.org.ua

  Створено: Addesign.com.ua, 2006
                                                                  META-Ukraine