Non-governmental All-Ukrainian Public Organization
"TV Viewers Association of Parents of Ukraine"

Єдиний в Україні сайт, на якому міститься найпотрібніша і найправдивіша інформація про медіа та кіноіндустрію і завдяки якому кожна сім’я може своїми діями впливати на ефективний захист психофізичного здоров’я своєї дитини, зберегти міць родини, та культурні і духовні надбання країни.

Батьки обирають найкращий телеканал 2020 року

ТРК "Україна"
Інтер
1+1
СТБ
ICTV
Новий канал
UA:ПЕРШИЙ
2+2
ТЕТ
НТН
К 1
К 2
МЕГА


Батьки обирають найкращий телеканал для дітей 2020 року

Малятко TV
ПлюсПлюс
Піксель TV

Соціальна реклама на службі у бізнесу?

19.11.2009

Сьогодні Всеукраїнська громадська організація «Телеглядацька асоціація батьків України» (ТАБУ) звернулась до Верховної Ради України із пропозицією терміново внести зміни до законодавства України, якими було б заборонено виробникам алкогольних напоїв реєструвати торгові марки, під якими здійснюється випуск їхньої продукції, із використанням у назві похідних від імені держави Україна, а також географічних назв частин території України, річок, заповідників, пам’яток культури та історії, тому що такі назви, на думку громадськості, можуть ображати почуття власної гідності українців, сприяти недобросовісній рекламі та негативно впливати на міжнародний імідж України.

Підставою для такого звернення організації стала масштабна, начебто соціальна рекламна кампанія українського острова – заповідника ХОРТИЦЯ, яка поширюється цілодобово майже на всіх українських телеканалах. Наприкінці кожного начебто соціального рекламного ролику, присвяченого острову ХОРТИЦЯ, здійснюється текстове та звукове повідомлення: ХОРТИЦЯ – ОСТРІВ АБСОЛЮТНОЇ ЧИСТОТИ. Одразу ж після такого тривалого, начебто соціального рекламного ролику, в ефірі телеканалів з’являється динамічна картинка – повідомлення про спонсора якоїсь телепередачі, яким у цей момент, як правило, є виробник горілчаних напоїв – торгова марка «ХОРТИЦЯ» і яка так само супроводжується текстовим повідомленням з однаковими ключовими словами із начебто соціальною рекламою острова: «ХОРТИЦЯ» – АБСОЛЮТНА ЯКІСТЬ. Також, начебто соціальна реклама острова – заповідника ХОРТИЦЯ містить в собі елементи, які на вигляд ідентифікуються із минулорічними рекламними роликами торгової марки – виробника алкогольних напоїв «ХОРТИЦЯ».

Оскільки, відповідно до статті 22 Закону України «Про рекламу» реклама алкогольних напоїв, знаків для товарів і послуг, під якими вони виробляються, заборонена на телебаченні у проміжок часу з 06.00 до 23.00, то зважаючи на викладене вище, начебто соціальна реклама острова – заповідника ХОРТИЦЯ, на думку громадськості, перетворюється з благородної справи у асоціативну складову рекламної кампанії торгової марки – виробника алкогольних напоїв «ХОРТИЦЯ», що є негативним прецедентом у сфері соціальної реклами та реклами алкогольних напоїв, тому що завдяки такому психологічному ефекту та прогалині у законодавстві алкоголь отримує юридичну можливість рекламуватись у денний час та впливати на дітей і молодь.

Батьки сподіваються, що у парламентарів буде достатньо патріотизму прийняти потрібні українським дітям зміни до законодавства та не допустити появи у найближчому майбутньому алкогольних напоїв під назвами: Крути, Говерла, Почаїв, і таке інше.


Телеглядацька асоціація батьків України
 • Кращі фільми для всієї родини • Кращі телеканали для всієї родини

  1. 1+1

  2. СТБ

  3. Інтер

  4. ICTV • Кращі кінотеатри для всієї родини

  1. Мережа кінотеатрів "Планета Кіно"

  2. Мережа кінотеатрів
  "Multiplex" (м.Київ)

  3. Розважальний комплекс «Dream Town» (м.Київ)
 •  УВАГА!  

  Шановні батьки! Просимо Вас у випадку виявлення фактів порушення законодавства України покликаного захищати суспільну мораль, або права неповнолітніх глядачів, слухачів, терміново звернутись до нашої організації із підтверджуючою інформацією (фото-відео зйомка, квитки кінотеатрів, запис телевізійних та радіопередач, тощо). Від Вас залежить європейський вибір, демократія, законність та майбутнє Української Нації. Майбутнє наших дітей в наших руках.


  Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Організація може не поділяти думку авторів. Організація залишає за собою право редагувати надані матеріали.

  Публікація в інших виданнях матеріалів рубрик "колонка Максима Ростоцького" та "Фотогалерея" можлива тільки за умов погодження з автором.

  При використанні матеріалів сайту посилання на нього є обов’язковим.


  © Телеглядацька Асоціація Батьків України, 2004—2006
  Контакт: info@tabu.org.ua

  Створено: Addesign.com.ua, 2006
                                                                  META-Ukraine