Non-governmental All-Ukrainian Public Organization
"TV Viewers Association of Parents of Ukraine"

Єдиний в Україні сайт, на якому міститься найпотрібніша і найправдивіша інформація про медіа та кіноіндустрію і завдяки якому кожна сім’я може своїми діями впливати на ефективний захист психофізичного здоров’я своєї дитини, зберегти міць родини, та культурні і духовні надбання країни.

Батьки обирають найкращий телеканал 2017 року

Перший національний
Новий канал
ICTV
СТБ
Тоніс
1+1
Інтер
ТРК "Україна"


Батьки обирають найкращий телеканал для дітей 2017 року

Моя дитина
Малятко TV
Піксель TV
ПлюсПлюс

Міністерство культури і туризму України відмовило у видачі фільму «Бруно» державного посвідчення на право розповсюдження й демонстрування

17.07.2009

Міністерство культури і туризму України, на численні клопотання представників засобів масової інформації щодо видачі державного посвідчення на право розповсюдження й демонстрування фільму «Бруно» (Bruno) (режисер – Л. Чарльз), повідомляє.

Відповідно до статті 14 Закону України «Про кінематографію», розповсюдження в Україні іноземних фільмів здійснюється згідно з законами України та міжнародними договорами України, згода на обов’язковість яких надана Верховною Радою України.

Відповідно до статті 15 зазначеного Закону, документом, який засвідчує це право та визначає умови розповсюдження й демонстрування фільмів, є державне посвідчення на право їх розповсюдження й демонстрування. Фільми, на які видані державні посвідчення на право розповсюдження й демонстрування, вносяться до державного реєстру фільмів. Положення про державне посвідчення на право розповсюдження й демонстрування фільмів затверджується Кабінетом Міністрів України.

Відповідно до пункту 8 Положення про державне посвідчення на право розповсюдження й демонстрування фільмів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 17.08.1998 р. № 1315, експертна комісія має право встановлювати індекс фільму, який визначає глядацьку аудиторію, надавати висновки, а у разі потреби – акти мистецтвознавчої експертизи.

Відповідно до пункту 10 зазначеного Положення, на підставі висновку експертної комісії МКТ України відмовляє у державній реєстрації та видачі прокатного посвідчення на фільми, які можуть завдати шкоди моральному і фізичному вихованню, культурному розвиткові громадян, а також на фільми порнографічного характеру і ті, які пропагують війну, насильство, жорстокість, фашизм і неофашизм, спрямовані на ліквідацію незалежності України, зміну конституційного ладу насильницьким шляхом, порушення суверенітету і територіальної цілісності держави, підрив її безпеки, незаконне захоплення державної влади, розпалювання міжетнічної, расової, релігійної ворожнечі, посягання на права і свободи людини, здоров’я населення.

За висновками Експертної комісії з питань розповсюдження й демонстрування фільмів при Міністерстві культури і туризму України, фільм «Бруно» (Bruno) (режисер – Л. Чарльз) містить художньо невиправдану демонстрацію статевих органів та відносин, гомосексуальних статевих актів у відверто натуралістичній формі, показ гомосексуальних збочень, ненормативну лексику, прояви садизму, антисоціальної поведінки, що може завдати шкоди моральному вихованню громадян.

Згідно статті 13 «Основ законодавства України про культуру» від 14 лютого 1992 року № 2117-XII, пункту 10 Положення про державне посвідчення на право розповсюдження й демонстрування фільмів, Міністерство культури і туризму України прийняло рішення про заборону розповсюдження й демонстрування на території України та відмову у державній реєстрації й видачі прокатного посвідчення на фільм «Бруно» (Bruno) (режисер – Л. Чарльз). • Кращі фільми для всієї родини • Кращі телеканали для всієї родини

  1. Перший національний

  2. 1+1

  3. ICTV

  4. Інтер • Кращі кінотеатри для всієї родини

  1.Мережа кінотеатрів "Одеса - Кiно"

  2. Розважальний комплекс
  "Дивосвіт" (м.Київ)

  3. Мережа кінотеатрів «Мультиплекс - Холдинг»
 •  УВАГА!  

  Шановні батьки! Просимо Вас у випадку виявлення фактів порушення законодавства України покликаного захищати суспільну мораль, або права неповнолітніх глядачів, слухачів, терміново звернутись до нашої організації із підтверджуючою інформацією (фото-відео зйомка, квитки кінотеатрів, запис телевізійних та радіопередач, тощо). Від Вас залежить європейський вибір, демократія, законність та майбутнє Української Нації. Майбутнє наших дітей в наших руках.


  Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Організація може не поділяти думку авторів. Організація залишає за собою право редагувати надані матеріали.

  Публікація в інших виданнях матеріалів рубрик "колонка Максима Ростоцького" та "Фотогалерея" можлива тільки за умов погодження з автором.

  При використанні матеріалів сайту посилання на нього є обов’язковим.


  © Телеглядацька Асоціація Батьків України, 2004—2006
  Контакт: info@tabu.org.ua

  Створено: Addesign.com.ua, 2006
                                                                  META-Ukraine