Non-governmental All-Ukrainian Public Organization
"TV Viewers Association of Parents of Ukraine"

Єдиний в Україні сайт, на якому міститься найпотрібніша і найправдивіша інформація про медіа та кіноіндустрію і завдяки якому кожна сім’я може своїми діями впливати на ефективний захист психофізичного здоров’я своєї дитини, зберегти міць родини, та культурні і духовні надбання країни.

Батьки обирають найкращий телеканал 2020 року

ТРК "Україна"
Інтер
1+1
СТБ
ICTV
Новий канал
UA:ПЕРШИЙ
2+2
ТЕТ
НТН
К 1
К 2
МЕГА


Батьки обирають найкращий телеканал для дітей 2020 року

Малятко TV
ПлюсПлюс
Піксель TV

Україна перемогла на кінофестивалі у Франції

17.02.2009

Український кінорежисер Олесь Янчук на цьогорічному Венсенському кінофестивалі отримав перший приз Анрі Ланглуа (європейська номінація) за фільм “Голод-33”


Український кінорежисер Олесь Янчук на цьогорічному Венсенському кінофестивалі отримав перший приз Анрі Ланглуа (європейська номінація) за фільм “Голод-33”.

Як повідомив О. Янчук на прес-конференції в УНІАН, “Голод-33” – це перший художній фільм, знятий в Україні, який піднімає тему геноциду українського народу – Голодомору, що забрав мільйони людських життів.

Доктор мистецтвознавства, професор, академік Академії мистецтв України Вадим Скуратівський вважає показ цього фільму на французькому кінофестивалі “знаковою подією” не тільки в історії українського кіно, а й у національній історії: “Те, що на цьому фестивалі показали український фільм про 33-й рік, – це перемога світоглядна, ідеологічна та політична”.

2 лютого 2009 р. у Венсені (Франція) завершив роботу 4-й міжнародний кінофестиваль кінематографічного спадку імені Анрі Ланглуа. Метою фестивалю є показ старих відновлених фільмів, а також нових фільмів, присвячених темі сучасної історії. Україна на цьогорічному фестивалі, окрім фільму О. Янчука “Голод-33”, була представлена документальною стрічкою “Жнива розпачу” (режисери С. Новицький, Ю. Луговий).

У попередні роки призу Анрі Ланглуа були удостоєні режисери Софія Коппола, Клод Піното, Франческо Россі. • Кращі фільми для всієї родини • Кращі телеканали для всієї родини

  1. 1+1

  2. СТБ

  3. Інтер

  4. ICTV • Кращі кінотеатри для всієї родини

  1. Мережа кінотеатрів "Планета Кіно"

  2. Мережа кінотеатрів
  "Multiplex" (м.Київ)

  3. Розважальний комплекс «Dream Town» (м.Київ)
 •  УВАГА!  

  Шановні батьки! Просимо Вас у випадку виявлення фактів порушення законодавства України покликаного захищати суспільну мораль, або права неповнолітніх глядачів, слухачів, терміново звернутись до нашої організації із підтверджуючою інформацією (фото-відео зйомка, квитки кінотеатрів, запис телевізійних та радіопередач, тощо). Від Вас залежить європейський вибір, демократія, законність та майбутнє Української Нації. Майбутнє наших дітей в наших руках.


  Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Організація може не поділяти думку авторів. Організація залишає за собою право редагувати надані матеріали.

  Публікація в інших виданнях матеріалів рубрик "колонка Максима Ростоцького" та "Фотогалерея" можлива тільки за умов погодження з автором.

  При використанні матеріалів сайту посилання на нього є обов’язковим.


  © Телеглядацька Асоціація Батьків України, 2004—2006
  Контакт: info@tabu.org.ua

  Створено: Addesign.com.ua, 2006
                                                                  META-Ukraine