Non-governmental All-Ukrainian Public Organization
"TV Viewers Association of Parents of Ukraine"

Єдиний в Україні сайт, на якому міститься найпотрібніша і найправдивіша інформація про медіа та кіноіндустрію і завдяки якому кожна сім’я може своїми діями впливати на ефективний захист психофізичного здоров’я своєї дитини, зберегти міць родини, та культурні і духовні надбання країни.

Батьки обирають найкращий телеканал 2017 року

Перший національний
Новий канал
ICTV
СТБ
Тоніс
1+1
Інтер
ТРК "Україна"


Батьки обирають найкращий телеканал для дітей 2017 року

Моя дитина
Малятко TV
Піксель TV
ПлюсПлюс

Наша перемога! Телеканал НТН знімає з ефіру «МАНІЯКІВ»

02.11.2008

Як стало відомо представникам Всеукраїнської громадської організації «Телеглядацька асоціація батьків України» на вимогу нашої організації телеканал НТН терміново припиняє трансляцію телепередач із циклу «НАЙВІДОМІШІ УКРАЇНСЬКІ МАНІЯКИ».

Нагадаємо, що Всеукраїнська громадська організація «Телеглядацька асоціація батьків України» 08 жовтня 2008 року звернулась до керівництва телеканалу НТН із вимогою проявити соціальну відповідальність та з метою захисту населення від небезпечної, на думку громадськості, інформації та позитивного іміджу України в очах іноземних туристів повністю припинити трансляцію згадуваної вище телепередачі.

Нагадаємо, що телепередача «НАЙВІДОМІШІ УКРАЇНСЬКІ МАНІЯКИ» розпочала виходити в ефірі телеканалу НТН із вересня 2008 року кожного тижня (середа, четвер, п’ятниця) о 18.30. Науково доведено психологами-криміналістами, що велика частина серійних вбивць чинили свої криваві злочини з однією метою – прославитись та потрапити у пресу або телепередачі. На думку батьків, завдяки телеканалу НТН та його телепередачі «НАЙВІДОМІШІ УКРАЇНСЬКІ МАНІЯКИ» мрія українських маніяків стати відомими на всю країну здійснилась.


Телеглядацька асоціація батьків України
 • Кращі фільми для всієї родини • Кращі телеканали для всієї родини

  1. Перший національний

  2. 1+1

  3. ICTV

  4. Інтер • Кращі кінотеатри для всієї родини

  1.Мережа кінотеатрів "Одеса - Кiно"

  2. Розважальний комплекс
  "Дивосвіт" (м.Київ)

  3. Мережа кінотеатрів «Мультиплекс - Холдинг»
 •  УВАГА!  

  Шановні батьки! Просимо Вас у випадку виявлення фактів порушення законодавства України покликаного захищати суспільну мораль, або права неповнолітніх глядачів, слухачів, терміново звернутись до нашої організації із підтверджуючою інформацією (фото-відео зйомка, квитки кінотеатрів, запис телевізійних та радіопередач, тощо). Від Вас залежить європейський вибір, демократія, законність та майбутнє Української Нації. Майбутнє наших дітей в наших руках.


  Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Організація може не поділяти думку авторів. Організація залишає за собою право редагувати надані матеріали.

  Публікація в інших виданнях матеріалів рубрик "колонка Максима Ростоцького" та "Фотогалерея" можлива тільки за умов погодження з автором.

  При використанні матеріалів сайту посилання на нього є обов’язковим.


  © Телеглядацька Асоціація Батьків України, 2004—2006
  Контакт: info@tabu.org.ua

  Створено: Addesign.com.ua, 2006
                                                                  META-Ukraine