Non-governmental All-Ukrainian Public Organization
"TV Viewers Association of Parents of Ukraine"

Єдиний в Україні сайт, на якому міститься найпотрібніша і найправдивіша інформація про медіа та кіноіндустрію і завдяки якому кожна сім’я може своїми діями впливати на ефективний захист психофізичного здоров’я своєї дитини, зберегти міць родини, та культурні і духовні надбання країни.

Батьки обирають найкращий телеканал 2020 року

ТРК "Україна"
Інтер
1+1
СТБ
ICTV
Новий канал
UA:ПЕРШИЙ
2+2
ТЕТ
НТН
К 1
К 2
МЕГА


Батьки обирають найкращий телеканал для дітей 2020 року

Малятко TV
ПлюсПлюс
Піксель TV

Число курильщиков в США резко упало

14.11.2008

Доля курильщиков среди взрослого населения в США упала до рекордно низкого уровня, отмечает федеральный Центр по контролю и профилактике заболеваний.

В прошлом году она впервые за почти 90 лет составила 19,8 % - это примерно 43,4 миллиона американцев. Для сравнения: в 2006 году в стране курили 20,8 % взрослых, десятилетием ранее - 24,7 %, а сорок лет назад привязанность к сигарете испытывали 42 %.

В качестве трех основных факторов, способствующих сокращению армии курильщиков, эксперты называют строгий контроль за соблюдением Акта о чистом воздухе внутри помещений, запрещающего курение в общественных местах, повышение налогов на табачные изделия, а также появление разнообразных препаратов, помогающих тем, кто решил избавиться от пагубного пристрастия.

Согласно докладу Центра, среди мужчин курят 22 %, женщин - 17 %. Больше всего "дымят" индейцы и представители коренных народов Аляски (36 %), меньше всего - выходцы из Азии (10 %).



 • Кращі фільми для всієї родини



 • Кращі телеканали для всієї родини

  1. 1+1

  2. СТБ

  3. Інтер

  4. ICTV



 • Кращі кінотеатри для всієї родини

  1. Мережа кінотеатрів "Планета Кіно"

  2. Мережа кінотеатрів
  "Multiplex" (м.Київ)

  3. Розважальний комплекс «Dream Town» (м.Київ)
 •  УВАГА!  

  Шановні батьки! Просимо Вас у випадку виявлення фактів порушення законодавства України покликаного захищати суспільну мораль, або права неповнолітніх глядачів, слухачів, терміново звернутись до нашої організації із підтверджуючою інформацією (фото-відео зйомка, квитки кінотеатрів, запис телевізійних та радіопередач, тощо). Від Вас залежить європейський вибір, демократія, законність та майбутнє Української Нації. Майбутнє наших дітей в наших руках.


  Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Організація може не поділяти думку авторів. Організація залишає за собою право редагувати надані матеріали.

  Публікація в інших виданнях матеріалів рубрик "колонка Максима Ростоцького" та "Фотогалерея" можлива тільки за умов погодження з автором.

  При використанні матеріалів сайту посилання на нього є обов’язковим.


  © Телеглядацька Асоціація Батьків України, 2004—2006
  Контакт: info@tabu.org.ua

  Створено: Addesign.com.ua, 2006
                                                                  META-Ukraine