Non-governmental All-Ukrainian Public Organization
"TV Viewers Association of Parents of Ukraine"

Єдиний в Україні сайт, на якому міститься найпотрібніша і найправдивіша інформація про медіа та кіноіндустрію і завдяки якому кожна сім’я може своїми діями впливати на ефективний захист психофізичного здоров’я своєї дитини, зберегти міць родини, та культурні і духовні надбання країни.

Батьки обирають найкращий телеканал 2020 року

ТРК "Україна"
Інтер
1+1
СТБ
ICTV
Новий канал
UA:ПЕРШИЙ
2+2
ТЕТ
НТН
К 1
К 2
МЕГА


Батьки обирають найкращий телеканал для дітей 2020 року

Малятко TV
ПлюсПлюс
Піксель TV

МАНІЯКИ роблять імідж Україні?

08.10.2008

Відомо, що телепередачі про спорт дивиться частина населення, яка цікавиться спортом; телепередачі про моду дивляться люди, які люблять гарно одягатись. Виникає запитання, на яку ж аудиторію розраховує український телеканал НТН, запускаючи у прайм-тайм телепередачу «НАЙВІДОМІШІ УКРАЇНСЬКІ МАНІЯКИ»? На яких глядачів сподіваються рекламодавці, вкладаючи свої гроші в рекламу під час тієї телепередачі?

Науково доведено психологами-криміналістами, що велика частина серійних вбивць чинили свої криваві злочини з однією метою – прославитись та потрапити у пресу або телепередачі. На сьогоднішній день, завдяки телеканалу НТН та його телепередачі «НАЙВІДОМІШІ УКРАЇНСЬКІ МАНІЯКИ» мрія українських маніяків стати відомими на всю країну здійснилась. Тільки час дасть відповідь правоохоронцям на те, як тепер за наявності таких, на думку громадськості, сприятливих медіафакторів поведуть себе особи із латентними маніакальними відхиленнями, переглядаючи телеканал НТН.

Сьогодні Всеукраїнська громадська організація «Телеглядацька асоціація батьків України» звернулась до телеканалу НТН з вимогою терміново перенести показ телепередачі «НАЙВІДОМІШІ УКРАЇНСЬКІ МАНІЯКИ» з 18.30 на час після 23.00, коли більшість дітей вже спить. Організація має надію, що телеканал НТН проявить соціальну відповідальність і не тільки винесе зазначену телепередачу за межі вечірнього прайм-тайму, але й з метою захисту населення від небезпечної, на думку громадськості, інформації та позитивного іміджу України в очах іноземних туристів повністю відмовиться від цього медіапродукту.

Невже нам українцям більше нема чим пишатись?


Телеглядацька асоціація батьків України
 • Кращі фільми для всієї родини • Кращі телеканали для всієї родини

  1. 1+1

  2. СТБ

  3. Інтер

  4. ICTV • Кращі кінотеатри для всієї родини

  1. Мережа кінотеатрів "Планета Кіно"

  2. Мережа кінотеатрів
  "Multiplex" (м.Київ)

  3. Розважальний комплекс «Dream Town» (м.Київ)
 •  УВАГА!  

  Шановні батьки! Просимо Вас у випадку виявлення фактів порушення законодавства України покликаного захищати суспільну мораль, або права неповнолітніх глядачів, слухачів, терміново звернутись до нашої організації із підтверджуючою інформацією (фото-відео зйомка, квитки кінотеатрів, запис телевізійних та радіопередач, тощо). Від Вас залежить європейський вибір, демократія, законність та майбутнє Української Нації. Майбутнє наших дітей в наших руках.


  Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Організація може не поділяти думку авторів. Організація залишає за собою право редагувати надані матеріали.

  Публікація в інших виданнях матеріалів рубрик "колонка Максима Ростоцького" та "Фотогалерея" можлива тільки за умов погодження з автором.

  При використанні матеріалів сайту посилання на нього є обов’язковим.


  © Телеглядацька Асоціація Батьків України, 2004—2006
  Контакт: info@tabu.org.ua

  Створено: Addesign.com.ua, 2006
                                                                  META-Ukraine