Non-governmental All-Ukrainian Public Organization
"TV Viewers Association of Parents of Ukraine"

Єдиний в Україні сайт, на якому міститься найпотрібніша і найправдивіша інформація про медіа та кіноіндустрію і завдяки якому кожна сім’я може своїми діями впливати на ефективний захист психофізичного здоров’я своєї дитини, зберегти міць родини, та культурні і духовні надбання країни.

Батьки обирають найкращий телеканал 2020 року

ТРК "Україна"
Інтер
1+1
СТБ
ICTV
Новий канал
UA:ПЕРШИЙ
2+2
ТЕТ
НТН
К 1
К 2
МЕГА


Батьки обирають найкращий телеканал для дітей 2020 року

Малятко TV
ПлюсПлюс
Піксель TV

1 сентября: 4,7 млн учеников пошли в школу

01.09.2008

Сегодня, 1 сентября начался новый учебный год в общеобразовательных заведениях Украины. Школьный порог переступили почти 4,7 млн учеников, причем 378 тысяч детей сделали это впервые.
Сейчас в Украине функционируют 20,3 тысяч общеобразовательных учебных заведений.

В 527 киевских школ пойдут 226 тысяч учеников. На подготовку школ к 1 сентября выделено 211 млн гривен, что на 65 млн гривен больше, чем в прошлом году. Согласно анонсу киевской власти, несколько новых школ в первый день осени откроет лично мэр Леонид Черновецкий.

Президент Виктор Ющенко 1 сентября примет участие в открытии новой школы в Киевской области. А в 18:00 Президент примет участие в телемосте со студентами университета имени Драгоманова, Луганского национального университета имени Шевченко и Черниговского государственного педагогического университета имени Шевченко.

С 1 сентября в школах Киева будет внедрен специальный практический курс по зоологии. Его суть заключается в том, что теорию по предмету для столичных школьников будут периодически преподавать в виде живых спецуроков в зоопарке.

Ранее министр образования и науки Украины Иван Вакарчук заявил, что в пострадавших от паводка областях из 315 поврежденных учреждений 40% уже отремонтированы. Несмотря на это, все ученики этих областей 1 сентября смогут пойти в школу. • Кращі фільми для всієї родини • Кращі телеканали для всієї родини

  1. 1+1

  2. СТБ

  3. Інтер

  4. ICTV • Кращі кінотеатри для всієї родини

  1. Мережа кінотеатрів "Планета Кіно"

  2. Мережа кінотеатрів
  "Multiplex" (м.Київ)

  3. Розважальний комплекс «Dream Town» (м.Київ)
 •  УВАГА!  

  Шановні батьки! Просимо Вас у випадку виявлення фактів порушення законодавства України покликаного захищати суспільну мораль, або права неповнолітніх глядачів, слухачів, терміново звернутись до нашої організації із підтверджуючою інформацією (фото-відео зйомка, квитки кінотеатрів, запис телевізійних та радіопередач, тощо). Від Вас залежить європейський вибір, демократія, законність та майбутнє Української Нації. Майбутнє наших дітей в наших руках.


  Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Організація може не поділяти думку авторів. Організація залишає за собою право редагувати надані матеріали.

  Публікація в інших виданнях матеріалів рубрик "колонка Максима Ростоцького" та "Фотогалерея" можлива тільки за умов погодження з автором.

  При використанні матеріалів сайту посилання на нього є обов’язковим.


  © Телеглядацька Асоціація Батьків України, 2004—2006
  Контакт: info@tabu.org.ua

  Створено: Addesign.com.ua, 2006
                                                                  META-Ukraine