Non-governmental All-Ukrainian Public Organization
"TV Viewers Association of Parents of Ukraine"

Єдиний в Україні сайт, на якому міститься найпотрібніша і найправдивіша інформація про медіа та кіноіндустрію і завдяки якому кожна сім’я може своїми діями впливати на ефективний захист психофізичного здоров’я своєї дитини, зберегти міць родини, та культурні і духовні надбання країни.

Батьки обирають найкращий телеканал 2020 року

ТРК "Україна"
Інтер
1+1
СТБ
ICTV
Новий канал
UA:ПЕРШИЙ
2+2
ТЕТ
НТН
К 1
К 2
МЕГА


Батьки обирають найкращий телеканал для дітей 2020 року

Малятко TV
ПлюсПлюс
Піксель TV

Британский телеканал оштрафуют на рекордную сумму за нечестную викторину

05.05.2008

Британский телеканал ITV оштрафуют за обман зрителей. Точная сумма взыскания будет объявлена на неделе, однако уже известно, что она может достигнуть 4 миллионов фунтов стерлингов. Об этом пишет газета The Guardian.

Как сообщает The Daily Mail, телеканал уличили в том, что он три года проводил телефонные викторины, победители которых были выбраны заранее. Всего в викторинах без шанса на победу за это время участвовало более 8,5 миллиона зрителей.

По данным The Guardian, штраф, который заплатит ITV, станет самым большим, который когда-либо назначался британским Ofcom (Агентством по надзору и регулированию в сфере СМИ). Предыдущий рекордный штраф за поддельную викторину платил телеканал GMTV, с которого взыскали 2 миллиона фунтов стерлингов.

Впрочем, возможности Ofcom в данной области очень высоки. По закону агентство имеет право назначить штраф в размере до пяти процентов дохода организации, что для ITV, к примеру, составляет 70 миллионов фунтов стерлингов. • Кращі фільми для всієї родини • Кращі телеканали для всієї родини

  1. 1+1

  2. СТБ

  3. Інтер

  4. ICTV • Кращі кінотеатри для всієї родини

  1. Мережа кінотеатрів "Планета Кіно"

  2. Мережа кінотеатрів
  "Multiplex" (м.Київ)

  3. Розважальний комплекс «Dream Town» (м.Київ)
 •  УВАГА!  

  Шановні батьки! Просимо Вас у випадку виявлення фактів порушення законодавства України покликаного захищати суспільну мораль, або права неповнолітніх глядачів, слухачів, терміново звернутись до нашої організації із підтверджуючою інформацією (фото-відео зйомка, квитки кінотеатрів, запис телевізійних та радіопередач, тощо). Від Вас залежить європейський вибір, демократія, законність та майбутнє Української Нації. Майбутнє наших дітей в наших руках.


  Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Організація може не поділяти думку авторів. Організація залишає за собою право редагувати надані матеріали.

  Публікація в інших виданнях матеріалів рубрик "колонка Максима Ростоцького" та "Фотогалерея" можлива тільки за умов погодження з автором.

  При використанні матеріалів сайту посилання на нього є обов’язковим.


  © Телеглядацька Асоціація Батьків України, 2004—2006
  Контакт: info@tabu.org.ua

  Створено: Addesign.com.ua, 2006
                                                                  META-Ukraine