Non-governmental All-Ukrainian Public Organization
"TV Viewers Association of Parents of Ukraine"

Єдиний в Україні сайт, на якому міститься найпотрібніша і найправдивіша інформація про медіа та кіноіндустрію і завдяки якому кожна сім’я може своїми діями впливати на ефективний захист психофізичного здоров’я своєї дитини, зберегти міць родини, та культурні і духовні надбання країни.

Батьки обирають найкращий телеканал 2020 року

ТРК "Україна"
Інтер
1+1
СТБ
ICTV
Новий канал
UA:ПЕРШИЙ
2+2
ТЕТ
НТН
К 1
К 2
МЕГА


Батьки обирають найкращий телеканал для дітей 2020 року

Малятко TV
ПлюсПлюс
Піксель TV

В России собираются запретить рекламу абортов

22.04.2008

Законопроект о запрете рекламы абортов в СМИ внесен в Госдуму. Об этом сообщил РИА Новости заместитель председателя думского комитета по охране здоровья Сергей Колесников.

По словам Колесникова, законодательную инициативу поддерживают депутаты «Единой России», «Справедливой России» и КПРФ.

Депутат отметил, что проект нового закона предполагает введение запрета на рекламу услуг по прерыванию беременности в любых СМИ, за исключением специализированных медицинских изданий. Кроме того, рекламировать аборты можно будет на территории медицинских учреждений.

По мнению Колесникова, новых закон вряд ли серьезно повлияет на рынок соответствующих услуг. Вместе с тем, зампред думского комитета не исключил, что за введением запрета на рекламу абортов может последовать «инвентаризация медицинских учреждений в которых проводят аборты».

«Частные медучреждения пора вводить в правовое поле и обязать предоставлять информацию о реализации своих услуг. Информации о том, сколько ими делается абортов, они не дают», - пояснил Колесников, добавив, что в Госдуме подготовлен еще один законопроект – о запрете абортов в частных клиниках. • Кращі фільми для всієї родини • Кращі телеканали для всієї родини

  1. 1+1

  2. СТБ

  3. Інтер

  4. ICTV • Кращі кінотеатри для всієї родини

  1. Мережа кінотеатрів "Планета Кіно"

  2. Мережа кінотеатрів
  "Multiplex" (м.Київ)

  3. Розважальний комплекс «Dream Town» (м.Київ)
 •  УВАГА!  

  Шановні батьки! Просимо Вас у випадку виявлення фактів порушення законодавства України покликаного захищати суспільну мораль, або права неповнолітніх глядачів, слухачів, терміново звернутись до нашої організації із підтверджуючою інформацією (фото-відео зйомка, квитки кінотеатрів, запис телевізійних та радіопередач, тощо). Від Вас залежить європейський вибір, демократія, законність та майбутнє Української Нації. Майбутнє наших дітей в наших руках.


  Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Організація може не поділяти думку авторів. Організація залишає за собою право редагувати надані матеріали.

  Публікація в інших виданнях матеріалів рубрик "колонка Максима Ростоцького" та "Фотогалерея" можлива тільки за умов погодження з автором.

  При використанні матеріалів сайту посилання на нього є обов’язковим.


  © Телеглядацька Асоціація Батьків України, 2004—2006
  Контакт: info@tabu.org.ua

  Створено: Addesign.com.ua, 2006
                                                                  META-Ukraine