Non-governmental All-Ukrainian Public Organization
"TV Viewers Association of Parents of Ukraine"

Єдиний в Україні сайт, на якому міститься найпотрібніша і найправдивіша інформація про медіа та кіноіндустрію і завдяки якому кожна сім’я може своїми діями впливати на ефективний захист психофізичного здоров’я своєї дитини, зберегти міць родини, та культурні і духовні надбання країни.

Батьки обирають найкращий телеканал 2020 року

ТРК "Україна"
Інтер
1+1
СТБ
ICTV
Новий канал
UA:ПЕРШИЙ
2+2
ТЕТ
НТН
К 1
К 2
МЕГА


Батьки обирають найкращий телеканал для дітей 2020 року

Малятко TV
ПлюсПлюс
Піксель TV

Рекламу игры Kane & Lynch запретили в Великобритании

15.04.2008

Британская комиссия по надзору за рекламой (The Advertising Standards Authority) приняла решение запретить телевизионную и печатную рекламу игры Kane & Lynch: Dead Men, так как она поощряет насилие, особенно по отношению к женщинам. Прибегнуть к подобным санкциям представителям ASA пришлось после того, как в их адрес были направлены 26 жалоб.

Основные претензии касались печатной рекламы, где один из героев игры, Кейн, держал за волосы девушку с заклеенным ртом. В телевизионном ролике также было немало жестоких сцен: например, в одном из эпизодов персонажи игры стреляли в группу заложников. В ASA решили, что реклама выглядит чересчур реалистично. Кроме того, ее можно истолковать, как призыв к насилию в реальной жизни.

Представители Eidos Interactive, которая является издателем Kane & Lynch, встали на защиту своей рекламной кампании. Они утверждают, что все печатные материалы были размещены в журналах, ориентированных на взрослую аудиторию, а дизайн постеров был изменен после того, как появилась информация о первых жалобах. В Eidos также не согласны с претензиями к телевизионной рекламе - все ролики выходили в эфир только после девяти часов вечера.

Kane & Lynch: Dead Men, разработкой которой занималась студия Io Interactive, является экшном от третьего лица. В игре раскрывается история двух не совсем вменяемых преступников, которым удалось избежать смертной казни. На территории Европы Kane & Lynch поступила в продажу 23 ноября 2007 года. • Кращі фільми для всієї родини • Кращі телеканали для всієї родини

  1. 1+1

  2. СТБ

  3. Інтер

  4. ICTV • Кращі кінотеатри для всієї родини

  1. Мережа кінотеатрів "Планета Кіно"

  2. Мережа кінотеатрів
  "Multiplex" (м.Київ)

  3. Розважальний комплекс «Dream Town» (м.Київ)
 •  УВАГА!  

  Шановні батьки! Просимо Вас у випадку виявлення фактів порушення законодавства України покликаного захищати суспільну мораль, або права неповнолітніх глядачів, слухачів, терміново звернутись до нашої організації із підтверджуючою інформацією (фото-відео зйомка, квитки кінотеатрів, запис телевізійних та радіопередач, тощо). Від Вас залежить європейський вибір, демократія, законність та майбутнє Української Нації. Майбутнє наших дітей в наших руках.


  Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Організація може не поділяти думку авторів. Організація залишає за собою право редагувати надані матеріали.

  Публікація в інших виданнях матеріалів рубрик "колонка Максима Ростоцького" та "Фотогалерея" можлива тільки за умов погодження з автором.

  При використанні матеріалів сайту посилання на нього є обов’язковим.


  © Телеглядацька Асоціація Батьків України, 2004—2006
  Контакт: info@tabu.org.ua

  Створено: Addesign.com.ua, 2006
                                                                  META-Ukraine