Non-governmental All-Ukrainian Public Organization
"TV Viewers Association of Parents of Ukraine"

Єдиний в Україні сайт, на якому міститься найпотрібніша і найправдивіша інформація про медіа та кіноіндустрію і завдяки якому кожна сім’я може своїми діями впливати на ефективний захист психофізичного здоров’я своєї дитини, зберегти міць родини, та культурні і духовні надбання країни.

Батьки обирають найкращий телеканал 2020 року

ТРК "Україна"
Інтер
1+1
СТБ
ICTV
Новий канал
UA:ПЕРШИЙ
2+2
ТЕТ
НТН
К 1
К 2
МЕГА


Батьки обирають найкращий телеканал для дітей 2020 року

Малятко TV
ПлюсПлюс
Піксель TV

Rockstar объяснила причину цензуры Grand Theft Auto IV в Австралии

14.04.2008

Представители австралийского подразделения Rockstar Games объяснили, почему экшн Grand Theft Auto IV для PlayStation 3 и Xbox 360 будет подвергнут цензуре в этой стране. В декабре 2007 года австралийское Бюро классификации фильмов и литературы (Office of Film and Literature Classification) поставили игре высший рейтинг MA15+, и это означает, что GTA IV подходит только лицам старше 15 лет.

В отличие от США или Европы, в Австралии нет рейтинга R18+ для видеоигр, и в результате многие проекты подвергаются цензуре, чтобы поступить в продажу на территории этой страны. В Rockstar не уточняют, какие именно изменения будут сделаны в австралийской версии Grand Theft Auto IV, но обещают, что ее отличия от игр для других регионов будут несущественными и на общее впечатление от данного проекта никак не повлияют.

Представители австралийского подразделения Rockstar отмечают, что правительству стоит поставить видеоигры в один ряд с остальной медиапродукцией, утвердив рейтинг R18+. При этом компания полностью поддерживает OLFC и согласна работать в соответствии с ее требованиями.

Похождения главного героя Grand Theft Auto IV Нико Беллича уже не понравились Британскому совету по классификации видеопродукции (BBFC). На территории Великобритании эту игру разрешено продавать только лицам, достигшим восемнадцати лет. Напомним, что в магазинах GTA IV появится 29 апреля текущего года. • Кращі фільми для всієї родини • Кращі телеканали для всієї родини

  1. 1+1

  2. СТБ

  3. Інтер

  4. ICTV • Кращі кінотеатри для всієї родини

  1. Мережа кінотеатрів "Планета Кіно"

  2. Мережа кінотеатрів
  "Multiplex" (м.Київ)

  3. Розважальний комплекс «Dream Town» (м.Київ)
 •  УВАГА!  

  Шановні батьки! Просимо Вас у випадку виявлення фактів порушення законодавства України покликаного захищати суспільну мораль, або права неповнолітніх глядачів, слухачів, терміново звернутись до нашої організації із підтверджуючою інформацією (фото-відео зйомка, квитки кінотеатрів, запис телевізійних та радіопередач, тощо). Від Вас залежить європейський вибір, демократія, законність та майбутнє Української Нації. Майбутнє наших дітей в наших руках.


  Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Організація може не поділяти думку авторів. Організація залишає за собою право редагувати надані матеріали.

  Публікація в інших виданнях матеріалів рубрик "колонка Максима Ростоцького" та "Фотогалерея" можлива тільки за умов погодження з автором.

  При використанні матеріалів сайту посилання на нього є обов’язковим.


  © Телеглядацька Асоціація Батьків України, 2004—2006
  Контакт: info@tabu.org.ua

  Створено: Addesign.com.ua, 2006
                                                                  META-Ukraine