Non-governmental All-Ukrainian Public Organization
"TV Viewers Association of Parents of Ukraine"

Єдиний в Україні сайт, на якому міститься найпотрібніша і найправдивіша інформація про медіа та кіноіндустрію і завдяки якому кожна сім’я може своїми діями впливати на ефективний захист психофізичного здоров’я своєї дитини, зберегти міць родини, та культурні і духовні надбання країни.

Батьки обирають найкращий телеканал 2020 року

ТРК "Україна"
Інтер
1+1
СТБ
ICTV
Новий канал
UA:ПЕРШИЙ
2+2
ТЕТ
НТН
К 1
К 2
МЕГА


Батьки обирають найкращий телеканал для дітей 2020 року

Малятко TV
ПлюсПлюс
Піксель TV

Из онлайн-игры Miss Bimbo убрали таблетки для похудения

08.04.2008

В онлайн-игре для девочек Miss Bimbo прекращены продажи виртуальных таблеток для похудения, сообщает AFP. Ранее с их помощью героиня поддерживала идеальную фигуру.

На официальном сайте игры говорится, что данное решение было принято после повышенного внимания к этой теме средств массовой информации.

Ранее представители общественности заявили, что игра может испортить детей, подтолкнув их к проведению операции по увеличению груди и приему таблеток для похудения.

Создателем игры Miss Bimbo является Николас Жакар (Nicholas Jacquart). Год назад аналогичный проект Ma bimbo был запущен во Франции. Английская версия игры, которая и носит название Miss Bimbo, появилась в начале этого года

Каждый участник игры получает виртуального персонажа - куклу Бимбо. Необходимо сделать так, чтобы именно она одержала победу в конкурсе красоты.

В настоящее время французская версия игры насчитывает 1,2 миллиона пользователей. В англоязычную версию играет около 400 тысяч человек. Среди них 117 тысяч британцев, 84 тысячи американцев и 21 тысяча австралийцев. Большинство игроков - девочки в возрасте от 9 до 16 лет. • Кращі фільми для всієї родини • Кращі телеканали для всієї родини

  1. 1+1

  2. СТБ

  3. Інтер

  4. ICTV • Кращі кінотеатри для всієї родини

  1. Мережа кінотеатрів "Планета Кіно"

  2. Мережа кінотеатрів
  "Multiplex" (м.Київ)

  3. Розважальний комплекс «Dream Town» (м.Київ)
 •  УВАГА!  

  Шановні батьки! Просимо Вас у випадку виявлення фактів порушення законодавства України покликаного захищати суспільну мораль, або права неповнолітніх глядачів, слухачів, терміново звернутись до нашої організації із підтверджуючою інформацією (фото-відео зйомка, квитки кінотеатрів, запис телевізійних та радіопередач, тощо). Від Вас залежить європейський вибір, демократія, законність та майбутнє Української Нації. Майбутнє наших дітей в наших руках.


  Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Організація може не поділяти думку авторів. Організація залишає за собою право редагувати надані матеріали.

  Публікація в інших виданнях матеріалів рубрик "колонка Максима Ростоцького" та "Фотогалерея" можлива тільки за умов погодження з автором.

  При використанні матеріалів сайту посилання на нього є обов’язковим.


  © Телеглядацька Асоціація Батьків України, 2004—2006
  Контакт: info@tabu.org.ua

  Створено: Addesign.com.ua, 2006
                                                                  META-Ukraine