Non-governmental All-Ukrainian Public Organization
"TV Viewers Association of Parents of Ukraine"

Єдиний в Україні сайт, на якому міститься найпотрібніша і найправдивіша інформація про медіа та кіноіндустрію і завдяки якому кожна сім’я може своїми діями впливати на ефективний захист психофізичного здоров’я своєї дитини, зберегти міць родини, та культурні і духовні надбання країни.

Батьки обирають найкращий телеканал 2020 року

ТРК "Україна"
Інтер
1+1
СТБ
ICTV
Новий канал
UA:ПЕРШИЙ
2+2
ТЕТ
НТН
К 1
К 2
МЕГА


Батьки обирають найкращий телеканал для дітей 2020 року

Малятко TV
ПлюсПлюс
Піксель TV

Британским педофилам могут запретить социальные сети

07.04.2008

Британское правительство предлагает ввести в Интернете цензуру в отношении педофилов.

Такие меры инициирует министерство внутренних дел страны.

Согласно предложению, электронные адреса лиц, внесенных в список сексуальных нарушителей, будут зарегистрированы и отправлены операторам таких распространенных социальных сетей как MySpace и Facebook.

В последнее время участились случаи, когда дети восьми-десяти лет размещали на службах знакомств в интернете свои фотографии и откровенные описания самих себя. Дети также вступали в переписку с неизвестными им людьми.

Этим и пользовались педофилы, ища своих жертв. Теперь власти решили запретить им такие сайты.

"Осужденные за сексуальные преступления будут знать, что, если они откажутся предоставить адрес своей электронной почты или попытаются предоставить неверный адрес, то их могут привлечь к суду и приговорить к сроку заключения до пяти лет", - сказал представитель министерства внутренних дел Верно Кокер.

Однако в министерстве пока не знают, как быть с теми социальными сетями, которые базируются за пределами Великобритании. • Кращі фільми для всієї родини • Кращі телеканали для всієї родини

  1. 1+1

  2. СТБ

  3. Інтер

  4. ICTV • Кращі кінотеатри для всієї родини

  1. Мережа кінотеатрів "Планета Кіно"

  2. Мережа кінотеатрів
  "Multiplex" (м.Київ)

  3. Розважальний комплекс «Dream Town» (м.Київ)
 •  УВАГА!  

  Шановні батьки! Просимо Вас у випадку виявлення фактів порушення законодавства України покликаного захищати суспільну мораль, або права неповнолітніх глядачів, слухачів, терміново звернутись до нашої організації із підтверджуючою інформацією (фото-відео зйомка, квитки кінотеатрів, запис телевізійних та радіопередач, тощо). Від Вас залежить європейський вибір, демократія, законність та майбутнє Української Нації. Майбутнє наших дітей в наших руках.


  Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Організація може не поділяти думку авторів. Організація залишає за собою право редагувати надані матеріали.

  Публікація в інших виданнях матеріалів рубрик "колонка Максима Ростоцького" та "Фотогалерея" можлива тільки за умов погодження з автором.

  При використанні матеріалів сайту посилання на нього є обов’язковим.


  © Телеглядацька Асоціація Батьків України, 2004—2006
  Контакт: info@tabu.org.ua

  Створено: Addesign.com.ua, 2006
                                                                  META-Ukraine