Non-governmental All-Ukrainian Public Organization
"TV Viewers Association of Parents of Ukraine"

Єдиний в Україні сайт, на якому міститься найпотрібніша і найправдивіша інформація про медіа та кіноіндустрію і завдяки якому кожна сім’я може своїми діями впливати на ефективний захист психофізичного здоров’я своєї дитини, зберегти міць родини, та культурні і духовні надбання країни.

Батьки обирають найкращий телеканал 2017 року

Перший національний
Новий канал
ICTV
СТБ
Тоніс
1+1
Інтер
ТРК "Україна"


Батьки обирають найкращий телеканал для дітей 2017 року

Моя дитина
Малятко TV
Піксель TV
ПлюсПлюс

Онлайн-игра возмутила британских родителей

26.03.2008

Британские родители обеспокоены слишком откровенной онлайн-игрой для девочек. Представитель родительской ассоциации туманного альбиона заявил, что появившаяся в феврале этого года в Великобритании игра "Мисс Бимбо" может испортить их детей.

Каждый участник игры получает виртуального персонажа – куклу Бимбо, и должен сделать так, чтобы именно она одержала победу в конкурсе красоты.

Для этого нужно поддерживать идеальный вес куклы с помощью таблеток для похудения и зарабатывать виртуальные деньги, чтобы покупать новую одежду и ходить на вечеринки. Кроме того, в клинике пластической хирургии можно подтянуть кожу лица или сделать операцию по увеличению размера груди.

По мнению одного из представителей организации, "невинность детей необходимо оберегать настолько, насколько это возможно". "Конечно, все зависит от склада самого ребенка, но существует опасность, что поиграв в такую игру, девочка захочет увеличить себе грудь или начнет принимать таблетки для похудения"

Кроме того, британские родители обеспокоены тем, что игра может ударить по их кошелькам. Хотя формально она бесплатная, когда на виртуальном счету заканчиваются деньги, его можно пополнить, отослав SMS стоимостью полтора фунта.

Во Франции и в Великобритании в игру играют в общей сложности около полутора миллиона человек, большинство из них – девочки в возрасте от 9 до 16 лет. • Кращі фільми для всієї родини • Кращі телеканали для всієї родини

  1. Перший національний

  2. 1+1

  3. ICTV

  4. Інтер • Кращі кінотеатри для всієї родини

  1.Мережа кінотеатрів "Одеса - Кiно"

  2. Розважальний комплекс
  "Дивосвіт" (м.Київ)

  3. Мережа кінотеатрів «Мультиплекс - Холдинг»
 •  УВАГА!  

  Шановні батьки! Просимо Вас у випадку виявлення фактів порушення законодавства України покликаного захищати суспільну мораль, або права неповнолітніх глядачів, слухачів, терміново звернутись до нашої організації із підтверджуючою інформацією (фото-відео зйомка, квитки кінотеатрів, запис телевізійних та радіопередач, тощо). Від Вас залежить європейський вибір, демократія, законність та майбутнє Української Нації. Майбутнє наших дітей в наших руках.


  Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Організація може не поділяти думку авторів. Організація залишає за собою право редагувати надані матеріали.

  Публікація в інших виданнях матеріалів рубрик "колонка Максима Ростоцького" та "Фотогалерея" можлива тільки за умов погодження з автором.

  При використанні матеріалів сайту посилання на нього є обов’язковим.


  © Телеглядацька Асоціація Батьків України, 2004—2006
  Контакт: info@tabu.org.ua

  Створено: Addesign.com.ua, 2006
                                                                  META-Ukraine