Non-governmental All-Ukrainian Public Organization
"TV Viewers Association of Parents of Ukraine"

Єдиний в Україні сайт, на якому міститься найпотрібніша і найправдивіша інформація про медіа та кіноіндустрію і завдяки якому кожна сім’я може своїми діями впливати на ефективний захист психофізичного здоров’я своєї дитини, зберегти міць родини, та культурні і духовні надбання країни.

Батьки обирають найкращий телеканал 2020 року

ТРК "Україна"
Інтер
1+1
СТБ
ICTV
Новий канал
UA:ПЕРШИЙ
2+2
ТЕТ
НТН
К 1
К 2
МЕГА


Батьки обирають найкращий телеканал для дітей 2020 року

Малятко TV
ПлюсПлюс
Піксель TV

Слон Хортон остался лидером североамериканского кинопроката

24.03.2008

Мультфильм "Хортон" ("Dr. Seuss' Horton Hears a Who!") вторую неделю подряд остается лидером североамериканского кинопроката. По итогам уикенда 21-23 марта слон и его товарищи заработали 25,1 миллиона долларов, сообщает Reuters. За 10 дней проката "Хортон" только в Северной Америке собрал 86,5 миллиона долларов, окупив затраты на свое производство. "Хортон" стал первым в 2008 году фильмом, которому удалось две недели подряд занять первую строчку в списке кассовых лидеров.

На втором месте оказалась комедия "Meet the Browns" ("Знакомство с Браунами") режиссера Тайлера Перри (Tyler Perry), заработавшая в премьерный уикенд 20 миллионов долларов. Еще две премьеры прошедшей недели - хоррор "Затвор" ("Shutter") и комедия "Drillbit Taylor" ("Школа выживания") с Оуэном Уилсоном в главной роли - заняли третье и четвертое места, собрав 10,7 и 10,2 миллиона долларов.

Замыкает пятерку лидеров североамериканского кинопроката фильм Роланда Эммериха "10000 лет до нашей эры" (10,000 BC), собравший за уикенд 8,7 миллиона долларов. За три недели в прокате "10000 лет до нашей эры", заслуживший негативные рецензии критиков, заработал 76 миллионов Северной Америке и 74,4 миллиона в мировом прокате. • Кращі фільми для всієї родини • Кращі телеканали для всієї родини

  1. 1+1

  2. СТБ

  3. Інтер

  4. ICTV • Кращі кінотеатри для всієї родини

  1. Мережа кінотеатрів "Планета Кіно"

  2. Мережа кінотеатрів
  "Multiplex" (м.Київ)

  3. Розважальний комплекс «Dream Town» (м.Київ)
 •  УВАГА!  

  Шановні батьки! Просимо Вас у випадку виявлення фактів порушення законодавства України покликаного захищати суспільну мораль, або права неповнолітніх глядачів, слухачів, терміново звернутись до нашої організації із підтверджуючою інформацією (фото-відео зйомка, квитки кінотеатрів, запис телевізійних та радіопередач, тощо). Від Вас залежить європейський вибір, демократія, законність та майбутнє Української Нації. Майбутнє наших дітей в наших руках.


  Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Організація може не поділяти думку авторів. Організація залишає за собою право редагувати надані матеріали.

  Публікація в інших виданнях матеріалів рубрик "колонка Максима Ростоцького" та "Фотогалерея" можлива тільки за умов погодження з автором.

  При використанні матеріалів сайту посилання на нього є обов’язковим.


  © Телеглядацька Асоціація Батьків України, 2004—2006
  Контакт: info@tabu.org.ua

  Створено: Addesign.com.ua, 2006
                                                                  META-Ukraine