Non-governmental All-Ukrainian Public Organization
"TV Viewers Association of Parents of Ukraine"

Єдиний в Україні сайт, на якому міститься найпотрібніша і найправдивіша інформація про медіа та кіноіндустрію і завдяки якому кожна сім’я може своїми діями впливати на ефективний захист психофізичного здоров’я своєї дитини, зберегти міць родини, та культурні і духовні надбання країни.

Батьки обирають найкращий телеканал 2017 року

Перший національний
Новий канал
ICTV
СТБ
Тоніс
1+1
Інтер
ТРК "Україна"


Батьки обирають найкращий телеканал для дітей 2017 року

Моя дитина
Малятко TV
Піксель TV
ПлюсПлюс

Слон Хортон остался лидером североамериканского кинопроката

24.03.2008

Мультфильм "Хортон" ("Dr. Seuss' Horton Hears a Who!") вторую неделю подряд остается лидером североамериканского кинопроката. По итогам уикенда 21-23 марта слон и его товарищи заработали 25,1 миллиона долларов, сообщает Reuters. За 10 дней проката "Хортон" только в Северной Америке собрал 86,5 миллиона долларов, окупив затраты на свое производство. "Хортон" стал первым в 2008 году фильмом, которому удалось две недели подряд занять первую строчку в списке кассовых лидеров.

На втором месте оказалась комедия "Meet the Browns" ("Знакомство с Браунами") режиссера Тайлера Перри (Tyler Perry), заработавшая в премьерный уикенд 20 миллионов долларов. Еще две премьеры прошедшей недели - хоррор "Затвор" ("Shutter") и комедия "Drillbit Taylor" ("Школа выживания") с Оуэном Уилсоном в главной роли - заняли третье и четвертое места, собрав 10,7 и 10,2 миллиона долларов.

Замыкает пятерку лидеров североамериканского кинопроката фильм Роланда Эммериха "10000 лет до нашей эры" (10,000 BC), собравший за уикенд 8,7 миллиона долларов. За три недели в прокате "10000 лет до нашей эры", заслуживший негативные рецензии критиков, заработал 76 миллионов Северной Америке и 74,4 миллиона в мировом прокате. • Кращі фільми для всієї родини • Кращі телеканали для всієї родини

  1. Перший національний

  2. 1+1

  3. ICTV

  4. Інтер • Кращі кінотеатри для всієї родини

  1.Мережа кінотеатрів "Одеса - Кiно"

  2. Розважальний комплекс
  "Дивосвіт" (м.Київ)

  3. Мережа кінотеатрів «Мультиплекс - Холдинг»
 •  УВАГА!  

  Шановні батьки! Просимо Вас у випадку виявлення фактів порушення законодавства України покликаного захищати суспільну мораль, або права неповнолітніх глядачів, слухачів, терміново звернутись до нашої організації із підтверджуючою інформацією (фото-відео зйомка, квитки кінотеатрів, запис телевізійних та радіопередач, тощо). Від Вас залежить європейський вибір, демократія, законність та майбутнє Української Нації. Майбутнє наших дітей в наших руках.


  Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Організація може не поділяти думку авторів. Організація залишає за собою право редагувати надані матеріали.

  Публікація в інших виданнях матеріалів рубрик "колонка Максима Ростоцького" та "Фотогалерея" можлива тільки за умов погодження з автором.

  При використанні матеріалів сайту посилання на нього є обов’язковим.


  © Телеглядацька Асоціація Батьків України, 2004—2006
  Контакт: info@tabu.org.ua

  Створено: Addesign.com.ua, 2006
                                                                  META-Ukraine