Non-governmental All-Ukrainian Public Organization
"TV Viewers Association of Parents of Ukraine"

Єдиний в Україні сайт, на якому міститься найпотрібніша і найправдивіша інформація про медіа та кіноіндустрію і завдяки якому кожна сім’я може своїми діями впливати на ефективний захист психофізичного здоров’я своєї дитини, зберегти міць родини, та культурні і духовні надбання країни.

Батьки обирають найкращий телеканал 2020 року

ТРК "Україна"
Інтер
1+1
СТБ
ICTV
Новий канал
UA:ПЕРШИЙ
2+2
ТЕТ
НТН
К 1
К 2
МЕГА


Батьки обирають найкращий телеканал для дітей 2020 року

Малятко TV
ПлюсПлюс
Піксель TV

Приговор блогеру за размещение видеозаписи убийства оставлен в силе

21.03.2008

Студент из Майкопа Виктор Мильков, разместивший в своем блоге ссылку на видеозапись казни уроженцев Дагестана и Таджикистана, не добился смягчения наказания. Как сообщает "Интерфакс", Верховный суд республики Адыгея оставил в силе приговор Майкопского городского суда - один год в колонии-поселении по 282-й статье УК РФ (возбуждение ненависти либо вражды, а равно унижение человеческого достоинства).

В ноябре 2007 года Мильков был приговорен Майкопским городским судом к году исправительных работ, однако Верховный суд республики посчитал вердикт слишком мягким и направил дело на повторное рассмотрение. В результате другой состав судей 1 февраля 2008 года приговорил Милькова к году в колонии-поселения, а обжалование этого решения во вторник Верховный суд Адыгеи оставил без удовлетворения. По данным "Российской газеты", Мальков был еще в феврале этапирован в колонию-поселение в Кошехабльском районе республики.

Напомним, что запись убийства двух человек - уроженца Дагестана и Таджикистана - появилась в сети в августе 2007 года. На видеоролике длинной около трех минут двое мужчин, стоя на коленях перед знаменем со свастикой, говорят, что были "арестованы русскими национал-социалистами". После этих слов неизвестные одному из них перерезают горло, а другому стреляют в голову.

По словам Малькова, ссылку на запись ему передал неизвестный пользователь сети, находящийся в одной из западных стран, а в блоге он ее разместил чтобы обсудить с друзьями ее подлинность. Проведенная в последствии экспертиза МВД установила, что запись была смонтирована. • Кращі фільми для всієї родини • Кращі телеканали для всієї родини

  1. 1+1

  2. СТБ

  3. Інтер

  4. ICTV • Кращі кінотеатри для всієї родини

  1. Мережа кінотеатрів "Планета Кіно"

  2. Мережа кінотеатрів
  "Multiplex" (м.Київ)

  3. Розважальний комплекс «Dream Town» (м.Київ)
 •  УВАГА!  

  Шановні батьки! Просимо Вас у випадку виявлення фактів порушення законодавства України покликаного захищати суспільну мораль, або права неповнолітніх глядачів, слухачів, терміново звернутись до нашої організації із підтверджуючою інформацією (фото-відео зйомка, квитки кінотеатрів, запис телевізійних та радіопередач, тощо). Від Вас залежить європейський вибір, демократія, законність та майбутнє Української Нації. Майбутнє наших дітей в наших руках.


  Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Організація може не поділяти думку авторів. Організація залишає за собою право редагувати надані матеріали.

  Публікація в інших виданнях матеріалів рубрик "колонка Максима Ростоцького" та "Фотогалерея" можлива тільки за умов погодження з автором.

  При використанні матеріалів сайту посилання на нього є обов’язковим.


  © Телеглядацька Асоціація Батьків України, 2004—2006
  Контакт: info@tabu.org.ua

  Створено: Addesign.com.ua, 2006
                                                                  META-Ukraine