Non-governmental All-Ukrainian Public Organization
"TV Viewers Association of Parents of Ukraine"

Єдиний в Україні сайт, на якому міститься найпотрібніша і найправдивіша інформація про медіа та кіноіндустрію і завдяки якому кожна сім’я може своїми діями впливати на ефективний захист психофізичного здоров’я своєї дитини, зберегти міць родини, та культурні і духовні надбання країни.

Батьки обирають найкращий телеканал 2017 року

Перший національний
Новий канал
ICTV
СТБ
Тоніс
1+1
Інтер
ТРК "Україна"


Батьки обирають найкращий телеканал для дітей 2017 року

Моя дитина
Малятко TV
Піксель TV
ПлюсПлюс

ДЕРЖАВА ГУКНУЛА «КОХАЙМОСЯ» І ЗАБУЛА ПРО НАСЛІДКИ

18.03.2008

Всеукраїнська громадська організація «Телеглядацька асоціація батьків України» сьогодні (18.03.2008 року) звернулась до Кабінету Міністрів України та Верховної Ради України із вимогою терміново запровадити нову систему податкових пільг або грошових компенсацій з бюджету для фільмів, розрахованих на перегляд дитячою аудиторією глядачів.

На думку батьків, існуюча на сьогоднішній день система оподаткування дитячих фільмів, як доводить практика, є неефективною та заглиблює кризу у гуманітарній сфері. Зокрема, у 2007 – 2008 роках, за інформацією Міністерства культури і туризму України, на широкий екран не вийшло жодної стрічки для дітей (із індексом «ДА» (дитяча аудиторія)). Такий факт свідчить про небезпечні тенденції у розвитку вітчизняної кінематографії та підриває позитивний імідж нашої держави в очах світової спільноти.

Країна, в якій бізнес та влада не визнають існування дітей і не піклуються про дитячі інтереси, не буде мати майбутнього!


Телеглядацька асоціація батьків України
 • Кращі фільми для всієї родини • Кращі телеканали для всієї родини

  1. Перший національний

  2. 1+1

  3. ICTV

  4. Інтер • Кращі кінотеатри для всієї родини

  1.Мережа кінотеатрів "Одеса - Кiно"

  2. Розважальний комплекс
  "Дивосвіт" (м.Київ)

  3. Мережа кінотеатрів «Мультиплекс - Холдинг»
 •  УВАГА!  

  Шановні батьки! Просимо Вас у випадку виявлення фактів порушення законодавства України покликаного захищати суспільну мораль, або права неповнолітніх глядачів, слухачів, терміново звернутись до нашої організації із підтверджуючою інформацією (фото-відео зйомка, квитки кінотеатрів, запис телевізійних та радіопередач, тощо). Від Вас залежить європейський вибір, демократія, законність та майбутнє Української Нації. Майбутнє наших дітей в наших руках.


  Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Організація може не поділяти думку авторів. Організація залишає за собою право редагувати надані матеріали.

  Публікація в інших виданнях матеріалів рубрик "колонка Максима Ростоцького" та "Фотогалерея" можлива тільки за умов погодження з автором.

  При використанні матеріалів сайту посилання на нього є обов’язковим.


  © Телеглядацька Асоціація Батьків України, 2004—2006
  Контакт: info@tabu.org.ua

  Створено: Addesign.com.ua, 2006
                                                                  META-Ukraine