Non-governmental All-Ukrainian Public Organization
"TV Viewers Association of Parents of Ukraine"

Єдиний в Україні сайт, на якому міститься найпотрібніша і найправдивіша інформація про медіа та кіноіндустрію і завдяки якому кожна сім’я може своїми діями впливати на ефективний захист психофізичного здоров’я своєї дитини, зберегти міць родини, та культурні і духовні надбання країни.

Батьки обирають найкращий телеканал 2020 року

ТРК "Україна"
Інтер
1+1
СТБ
ICTV
Новий канал
UA:ПЕРШИЙ
2+2
ТЕТ
НТН
К 1
К 2
МЕГА


Батьки обирають найкращий телеканал для дітей 2020 року

Малятко TV
ПлюсПлюс
Піксель TV

Оскар 2008: Триумфатором премии стал фильм "Старикам тут не место"

26.02.2008

Лучшим фильмом года американскими киноакадемиками признана картина братьев Итана и Джоэла Коэнов "Старикам тут не место".

На главную награду также претендовали картины "Искупление" Джо Райта, "Нефть" режиссера Пола Томаса Андерсона, "Джуно" Джейсона Рейтмана и "Майкл Клейтон" Тони Гилроя.

Всего картина Коэнов получила четыре золотые статуэтки. В частности, американская киноакадемия присудила "Оскара" братьям за режиссуру и за лучший адаптированный сценарий. Кроме того, статуэтка за лучшую мужскую роль второго плана была вручена испанскому актеру Хавьеру Бардему.

Напомним, что лента Коэнов изначально получила восемь номинаций на "Оскара".

Актер Дэниел Дэй-Льюис, сыгравший роль в фильме "Нефть" режиссера Пола Томаса Андерсона, получил "Оскара" за лучшую мужскую роль. Всего лента, которая была одним из фаворитов премии (8 номинаций), получила лишь два "Оскара".

"Искупление", получившее множество наград и разнообразных премий и представленное в семи номинациях на "Оскара", удостоилось лишь одной награды.

Актриса Марион Котийяр, сыгравшая Эдит Пиаф в картине "Жизнь в розовом цвете", получила премию "Оскар" за лучшую женскую роль. Всего лента Оливье Даана была награждена двумя статуэтками.

Сценаристку фильма "Джуно" отметили "Оскаром" за лучший оригинальный сценарий: награда была вручена Дьябло Коди.

Картина "Ультиматум Борна" завоевала три "Оскара", все в технических номинациях.

Австрийские "Фальшивомонетчики" стали победителем в категории "Лучшая картина на иностранном языке", оставив без награды киноакадемиков российскую ленту "12" Никиты Михалкова.

Лучшим полнометражным мультфильмом был назван "Рататуй" студии Pixar. • Кращі фільми для всієї родини • Кращі телеканали для всієї родини

  1. 1+1

  2. СТБ

  3. Інтер

  4. ICTV • Кращі кінотеатри для всієї родини

  1. Мережа кінотеатрів "Планета Кіно"

  2. Мережа кінотеатрів
  "Multiplex" (м.Київ)

  3. Розважальний комплекс «Dream Town» (м.Київ)
 •  УВАГА!  

  Шановні батьки! Просимо Вас у випадку виявлення фактів порушення законодавства України покликаного захищати суспільну мораль, або права неповнолітніх глядачів, слухачів, терміново звернутись до нашої організації із підтверджуючою інформацією (фото-відео зйомка, квитки кінотеатрів, запис телевізійних та радіопередач, тощо). Від Вас залежить європейський вибір, демократія, законність та майбутнє Української Нації. Майбутнє наших дітей в наших руках.


  Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Організація може не поділяти думку авторів. Організація залишає за собою право редагувати надані матеріали.

  Публікація в інших виданнях матеріалів рубрик "колонка Максима Ростоцького" та "Фотогалерея" можлива тільки за умов погодження з автором.

  При використанні матеріалів сайту посилання на нього є обов’язковим.


  © Телеглядацька Асоціація Батьків України, 2004—2006
  Контакт: info@tabu.org.ua

  Створено: Addesign.com.ua, 2006
                                                                  META-Ukraine