Non-governmental All-Ukrainian Public Organization
"TV Viewers Association of Parents of Ukraine"

Єдиний в Україні сайт, на якому міститься найпотрібніша і найправдивіша інформація про медіа та кіноіндустрію і завдяки якому кожна сім’я може своїми діями впливати на ефективний захист психофізичного здоров’я своєї дитини, зберегти міць родини, та культурні і духовні надбання країни.

Батьки обирають найкращий телеканал 2020 року

ТРК "Україна"
Інтер
1+1
СТБ
ICTV
Новий канал
UA:ПЕРШИЙ
2+2
ТЕТ
НТН
К 1
К 2
МЕГА


Батьки обирають найкращий телеканал для дітей 2020 року

Малятко TV
ПлюсПлюс
Піксель TV

Лондонское метро устыдилось обнаженной Венеры

19.02.2008

Руководство лондонского метрополитена отказалось размещать рекламный плакат с изображением обнаженной Венеры - репродукцию картины немецкого художника XVI века Лукаса Кранаха-старшего. Заказчиком плаката является Королевская академия художеств, устраивающая в марте большую выставку живописца, сообщает France Presse.

С точки зрения представителей подземки, плакат с Венерой нарушает запрет на размещение в метро изображений "обнаженных или полуобнаженных фигур в откровенно сексуальном контексте" или "эротических изображений мужчин, женщин или детей".

"Запретить в наши дни использовать картину 500-летней давности на рекламном плакате - это абсурд", - уверены в Академии. Джон Уиттингейл, глава комитета по культуре, СМИ и спорту палаты общин британского парламента, сказал, что не может и вообразить, кого могло бы оскорбить классическое полотно Кранаха.

Однако в руководстве лондонского метрополитена убеждены, что поместить изображение обнаженной женщины на плакат безответственно по отношению к миллионам пассажиров, которые во время поездок обречены рассматривать рекламные носители. • Кращі фільми для всієї родини • Кращі телеканали для всієї родини

  1. 1+1

  2. СТБ

  3. Інтер

  4. ICTV • Кращі кінотеатри для всієї родини

  1. Мережа кінотеатрів "Планета Кіно"

  2. Мережа кінотеатрів
  "Multiplex" (м.Київ)

  3. Розважальний комплекс «Dream Town» (м.Київ)
 •  УВАГА!  

  Шановні батьки! Просимо Вас у випадку виявлення фактів порушення законодавства України покликаного захищати суспільну мораль, або права неповнолітніх глядачів, слухачів, терміново звернутись до нашої організації із підтверджуючою інформацією (фото-відео зйомка, квитки кінотеатрів, запис телевізійних та радіопередач, тощо). Від Вас залежить європейський вибір, демократія, законність та майбутнє Української Нації. Майбутнє наших дітей в наших руках.


  Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Організація може не поділяти думку авторів. Організація залишає за собою право редагувати надані матеріали.

  Публікація в інших виданнях матеріалів рубрик "колонка Максима Ростоцького" та "Фотогалерея" можлива тільки за умов погодження з автором.

  При використанні матеріалів сайту посилання на нього є обов’язковим.


  © Телеглядацька Асоціація Батьків України, 2004—2006
  Контакт: info@tabu.org.ua

  Створено: Addesign.com.ua, 2006
                                                                  META-Ukraine