Non-governmental All-Ukrainian Public Organization
"TV Viewers Association of Parents of Ukraine"

Єдиний в Україні сайт, на якому міститься найпотрібніша і найправдивіша інформація про медіа та кіноіндустрію і завдяки якому кожна сім’я може своїми діями впливати на ефективний захист психофізичного здоров’я своєї дитини, зберегти міць родини, та культурні і духовні надбання країни.

Батьки обирають найкращий телеканал 2020 року

ТРК "Україна"
Інтер
1+1
СТБ
ICTV
Новий канал
UA:ПЕРШИЙ
2+2
ТЕТ
НТН
К 1
К 2
МЕГА


Батьки обирають найкращий телеканал для дітей 2020 року

Малятко TV
ПлюсПлюс
Піксель TV

Меморандум про співробітництво між Міністерством культури і туризму України та Всеукраїнською громадською організацією „Телеглядацька асоціація батьків України”

25.01.2006
Сьогодні між Міністерством культури і туризму України та Всеукраїнською громадською організацією „Телеглядацька асоціація батьків України” на підставі обговорених на спільному засіданні питань пов’язаних із захистом суспільної моралі було підписано Меморандум про співробітництво

Сьогодні між Міністерством культури і туризму України та Всеукраїнською громадською організацією „Телеглядацька асоціація батьків України” на підставі обговорених на спільному засіданні питань пов’язаних із захистом суспільної моралі було підписано Меморандум про співробітництво.

Зазначеним документом планується:
1.Вдосконалити правові основи діяльності в галузі кінематографії, в т.ч. порядку визначення категорії (індексу) фільму та критеріїв, на підставі яких відбувається таке визначення.

2.Створити умови для покращення виконання суб’єктами кінематографії вимог чинного законодавства України та Положення про державне посвідчення на право розповсюдження і демонстрування фільмів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 17 серпня 1998 р. N 1315, а саме:
2.1 З метою інформування громадськості та забезпечення її права на отримання повної та достовірної інформації про характер кіно-відео продукції, що підлягає публічному показу або розповсюдженню в інший шлях, оперативно та систематично надавати Всеукраїнській громадській організації „Телеглядацька асоціація батьків України” інформації про державну реєстрацію фільмів в частині присвоєння їм індексу, який визначає глядацьку аудиторію.
2.2 Забезпечити оперативне надання Міністерству культури і туризму України Всеукраїнською громадською організацією „Телеглядацька асоціація батьків України” інформації про факти виявлення випадків порушення суб’єктами кінематографії чинного законодавства України.

Підписання цього документа на думку представників „Телегладацької асоціації батьків України” є великим кроком на зустріч побудови громадянського суспільства, та сприятиме практичному утвердженню моральності в нашій країні.


Телеглядацька асоціація батьків України
 • Кращі фільми для всієї родини



 • Кращі телеканали для всієї родини

  1. 1+1

  2. СТБ

  3. Інтер

  4. ICTV



 • Кращі кінотеатри для всієї родини

  1. Мережа кінотеатрів "Планета Кіно"

  2. Мережа кінотеатрів
  "Multiplex" (м.Київ)

  3. Розважальний комплекс «Dream Town» (м.Київ)
 •  УВАГА!  

  Шановні батьки! Просимо Вас у випадку виявлення фактів порушення законодавства України покликаного захищати суспільну мораль, або права неповнолітніх глядачів, слухачів, терміново звернутись до нашої організації із підтверджуючою інформацією (фото-відео зйомка, квитки кінотеатрів, запис телевізійних та радіопередач, тощо). Від Вас залежить європейський вибір, демократія, законність та майбутнє Української Нації. Майбутнє наших дітей в наших руках.


  Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Організація може не поділяти думку авторів. Організація залишає за собою право редагувати надані матеріали.

  Публікація в інших виданнях матеріалів рубрик "колонка Максима Ростоцького" та "Фотогалерея" можлива тільки за умов погодження з автором.

  При використанні матеріалів сайту посилання на нього є обов’язковим.


  © Телеглядацька Асоціація Батьків України, 2004—2006
  Контакт: info@tabu.org.ua

  Створено: Addesign.com.ua, 2006
                                                                  META-Ukraine