Non-governmental All-Ukrainian Public Organization
"TV Viewers Association of Parents of Ukraine"

Єдиний в Україні сайт, на якому міститься найпотрібніша і найправдивіша інформація про медіа та кіноіндустрію і завдяки якому кожна сім’я може своїми діями впливати на ефективний захист психофізичного здоров’я своєї дитини, зберегти міць родини, та культурні і духовні надбання країни.

Батьки обирають найкращий телеканал 2020 року

ТРК "Україна"
Інтер
1+1
СТБ
ICTV
Новий канал
UA:ПЕРШИЙ
2+2
ТЕТ
НТН
К 1
К 2
МЕГА


Батьки обирають найкращий телеканал для дітей 2020 року

Малятко TV
ПлюсПлюс
Піксель TV

У конкурсній програмі ТФ «Відкрий Україну!» засновано новий Головний Телеконкурс

11.02.2008

За повідомленням оргкомітету ТФ «Відкрий Україну!» у конкурсній програмі 3-го фестивалю засновано новий Головний Телеконкурс „БАГАТО НАЦІЙ – ОДИН НАРОД” (для телеробіт про національні меншини в Україні).

Коментар голови оргкомітету ТФ «Відкрий Україну!» Василя Яцури:
Телероботи про національні меншини в Україні з об’єктивних причин виготовляються на більшості вітчизняних телеканалів. Таких телеробіт багато і їхні виробники, безумовно, потребують професійного змагання. Але організатори ТФ «Відкрий Україну!» знають і поважають спеціалізований телеконкурс „Мій рідний край” (для програм про національні меншини в Україні і Європі), який вже багато років проводиться в Ужгороді. Тому й не планували проводити аналогічний – „дублюючий” – тематичний телеконкурс, „вільних” тем і без того вистачає...

Однак, самі телевиробники програм про національні меншини вважають по іншому і активно шукають свою нішу у конкурсній програмі ТФ «Відкрий Україну!». Цього разу вони помилково зорієнтувалися на головний телеконкурс „Толерантність до меншин”. Спрогнозувати наслідки змагання не важко.

Толерантність – це ТЕРПИМІСТЬ до поглядів, думок, вірувань тощо.
Але більшості телеробіт про національні меншини про ТЕРПИМІСТЬ до людей окремої національності не йдеться взагалі. Це розповіді про буденне життя національних громад (євреїв, поляків, греків, німців, болгар...), про збереження їхньої культури і духовних цінностей... Вони почувають себе рівноправними громадянами України (бо проблеми – спільні) і всім з ними добре, нікого вони не дратують. Але, якщо не йдеться про ТЕРПИМІСТЬ, то шанси у таких телеробіт на перемогу у конкурсі „Толерантність до меншин” – НУЛЬОВІ.

Тому у рамках ТФ «Відкрий Україну!» засновано новий Головний (базовий) Телеконкурс „Багато націй – один народ”. Всім його учасникам бажаємо перемоги!


Телеглядацька асоціація батьків України
 • Кращі фільми для всієї родини • Кращі телеканали для всієї родини

  1. 1+1

  2. СТБ

  3. Інтер

  4. ICTV • Кращі кінотеатри для всієї родини

  1. Мережа кінотеатрів "Планета Кіно"

  2. Мережа кінотеатрів
  "Multiplex" (м.Київ)

  3. Розважальний комплекс «Dream Town» (м.Київ)
 •  УВАГА!  

  Шановні батьки! Просимо Вас у випадку виявлення фактів порушення законодавства України покликаного захищати суспільну мораль, або права неповнолітніх глядачів, слухачів, терміново звернутись до нашої організації із підтверджуючою інформацією (фото-відео зйомка, квитки кінотеатрів, запис телевізійних та радіопередач, тощо). Від Вас залежить європейський вибір, демократія, законність та майбутнє Української Нації. Майбутнє наших дітей в наших руках.


  Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Організація може не поділяти думку авторів. Організація залишає за собою право редагувати надані матеріали.

  Публікація в інших виданнях матеріалів рубрик "колонка Максима Ростоцького" та "Фотогалерея" можлива тільки за умов погодження з автором.

  При використанні матеріалів сайту посилання на нього є обов’язковим.


  © Телеглядацька Асоціація Батьків України, 2004—2006
  Контакт: info@tabu.org.ua

  Створено: Addesign.com.ua, 2006
                                                                  META-Ukraine