Non-governmental All-Ukrainian Public Organization
"TV Viewers Association of Parents of Ukraine"

Єдиний в Україні сайт, на якому міститься найпотрібніша і найправдивіша інформація про медіа та кіноіндустрію і завдяки якому кожна сім’я може своїми діями впливати на ефективний захист психофізичного здоров’я своєї дитини, зберегти міць родини, та культурні і духовні надбання країни.

Батьки обирають найкращий телеканал 2020 року

ТРК "Україна"
Інтер
1+1
СТБ
ICTV
Новий канал
UA:ПЕРШИЙ
2+2
ТЕТ
НТН
К 1
К 2
МЕГА


Батьки обирають найкращий телеканал для дітей 2020 року

Малятко TV
ПлюсПлюс
Піксель TV

Французский учитель попал под суд за пощечину ученику

01.02.2008

Во Франции 49-летний учитель технологии из колледжа Жиль-де-Шен (Gilles-de-Chin) арестован на 24 часа и предстанет перед судом за то, что дал пощечину 11-летнему ученику, обозвавшему его дураком, передает AFP.

Преподавателя обвиняют в насилии с отягчающими обстоятельствами в отношении малолетнего.

На уроке он попросил ученика привести в порядок парту, где валялись различные предметы. Школьник потребовал объяснить, почему он должен это делать.

В ответ преподаватель сбросил личные вещи ученика со стола и толкнул его. Подросток, гладя ему прямо в глаза, прошипел "дурак", и тут же получил пощечину.

На следующий день отец школьника, который, как оказалось, служит в жандармерии, надел форму и пришел к учителю. Он потребовал объяснений, а затем подал официальную жалобу. Спустя некоторое время в школу прибыл наряд полиции, который арестовал преподавателя.

Сам учитель сказал, что хотя он и обладает достаточно авторитарным характером, за тридцать лет работы в школе с ним еще никто не говорил в подобной оскорбительной манере. "Кровь ударила мне в голову, и я дал ему пощечину", - добавил он.

Со своей стороны руководство колледжа заявило, что учитель не должен бить ребенка вне зависимости от обстоятельств. • Кращі фільми для всієї родини • Кращі телеканали для всієї родини

  1. 1+1

  2. СТБ

  3. Інтер

  4. ICTV • Кращі кінотеатри для всієї родини

  1. Мережа кінотеатрів "Планета Кіно"

  2. Мережа кінотеатрів
  "Multiplex" (м.Київ)

  3. Розважальний комплекс «Dream Town» (м.Київ)
 •  УВАГА!  

  Шановні батьки! Просимо Вас у випадку виявлення фактів порушення законодавства України покликаного захищати суспільну мораль, або права неповнолітніх глядачів, слухачів, терміново звернутись до нашої організації із підтверджуючою інформацією (фото-відео зйомка, квитки кінотеатрів, запис телевізійних та радіопередач, тощо). Від Вас залежить європейський вибір, демократія, законність та майбутнє Української Нації. Майбутнє наших дітей в наших руках.


  Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Організація може не поділяти думку авторів. Організація залишає за собою право редагувати надані матеріали.

  Публікація в інших виданнях матеріалів рубрик "колонка Максима Ростоцького" та "Фотогалерея" можлива тільки за умов погодження з автором.

  При використанні матеріалів сайту посилання на нього є обов’язковим.


  © Телеглядацька Асоціація Батьків України, 2004—2006
  Контакт: info@tabu.org.ua

  Створено: Addesign.com.ua, 2006
                                                                  META-Ukraine