Non-governmental All-Ukrainian Public Organization
"TV Viewers Association of Parents of Ukraine"

Єдиний в Україні сайт, на якому міститься найпотрібніша і найправдивіша інформація про медіа та кіноіндустрію і завдяки якому кожна сім’я може своїми діями впливати на ефективний захист психофізичного здоров’я своєї дитини, зберегти міць родини, та культурні і духовні надбання країни.

Батьки обирають найкращий телеканал 2020 року

ТРК "Україна"
Інтер
1+1
СТБ
ICTV
Новий канал
UA:ПЕРШИЙ
2+2
ТЕТ
НТН
К 1
К 2
МЕГА


Батьки обирають найкращий телеканал для дітей 2020 року

Малятко TV
ПлюсПлюс
Піксель TV

Маленьких британцев пугают больничные клоуны

17.01.2008

Фотографии и рисунки с клоунами на стенах больничных палат не веселят детей, а вызывают у них ужас, убедились организаторы исследования, проведенного в Великобритании с целью совершенствования больничных условий для детей.

"У взрослых сложились ошибочные представления о том, как поднять детям настроение. На самом деле они не видят ничего смешного в клоунах", - заявила руководитель исследования, лектор университета Пенни Кертис.

В опросе, организованном университетом города Шеффилд, приняли участие 250 юных пациентов в возрасте от 4 до 16 лет, и каждый из них честно признался, что не хотел бы видеть изображение клоуна в качестве декора больничной палаты.

Даже подростки старшего возраста пришли к единому мнению - клоуны скорее пугают детей, чем скрашивают их пребывание в больнице.

В то же время стены яркого цвета, а также все, что имеет отношение к современной молодежной культуре, согласно результатам опроса, гораздо больше способствует лучшему самочувствию детей.

Основываясь на пожеланиях юных пациентов, организаторы исследования составили руководство по декору детских больничных палат, в котором рекомендуется отказаться от клоунов в любом виде • Кращі фільми для всієї родини • Кращі телеканали для всієї родини

  1. 1+1

  2. СТБ

  3. Інтер

  4. ICTV • Кращі кінотеатри для всієї родини

  1. Мережа кінотеатрів "Планета Кіно"

  2. Мережа кінотеатрів
  "Multiplex" (м.Київ)

  3. Розважальний комплекс «Dream Town» (м.Київ)
 •  УВАГА!  

  Шановні батьки! Просимо Вас у випадку виявлення фактів порушення законодавства України покликаного захищати суспільну мораль, або права неповнолітніх глядачів, слухачів, терміново звернутись до нашої організації із підтверджуючою інформацією (фото-відео зйомка, квитки кінотеатрів, запис телевізійних та радіопередач, тощо). Від Вас залежить європейський вибір, демократія, законність та майбутнє Української Нації. Майбутнє наших дітей в наших руках.


  Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Організація може не поділяти думку авторів. Організація залишає за собою право редагувати надані матеріали.

  Публікація в інших виданнях матеріалів рубрик "колонка Максима Ростоцького" та "Фотогалерея" можлива тільки за умов погодження з автором.

  При використанні матеріалів сайту посилання на нього є обов’язковим.


  © Телеглядацька Асоціація Батьків України, 2004—2006
  Контакт: info@tabu.org.ua

  Створено: Addesign.com.ua, 2006
                                                                  META-Ukraine