Non-governmental All-Ukrainian Public Organization
"TV Viewers Association of Parents of Ukraine"

Єдиний в Україні сайт, на якому міститься найпотрібніша і найправдивіша інформація про медіа та кіноіндустрію і завдяки якому кожна сім’я може своїми діями впливати на ефективний захист психофізичного здоров’я своєї дитини, зберегти міць родини, та культурні і духовні надбання країни.

Батьки обирають найкращий телеканал 2020 року

ТРК "Україна"
Інтер
1+1
СТБ
ICTV
Новий канал
UA:ПЕРШИЙ
2+2
ТЕТ
НТН
К 1
К 2
МЕГА


Батьки обирають найкращий телеканал для дітей 2020 року

Малятко TV
ПлюсПлюс
Піксель TV

Киноакадемики приступили к выбору номинантов на "Оскар"

27.12.2007

Американская киноакадемия 26 декабря официально открыла "оскаровский сезон", приступив к рассылке бюллетеней для голосования, сообщает AFP.

В выборе обладателей "Оскаров" за 2007 год смогут принять участие 5 тысяч 829 членов Киноакадемии. Голосование членов Киноакадемии традиционно проводится в два раунда. Цель первого этапа, который завершится 12 января 2008 года, - сформировать "короткий список" претендентов на "Оскар-2008". Во время этого раунда киноакадемики имеют право проголосовать за любую работу, выпущенную в прокат на территории США за отчетный период.

Заполненные членами Киноакадемии бюллетени обрабатывает аудиторская компания PricewaterhouseCoopers, которая формирует "короткий список" претендентов на "Оскар". Попавшие в этот список работы становятся официальными номинантами на "Оскар". 22 января "короткий список" будет обнародован, и начнется второй раунд голосования, в ходе которого киноакадемикам предстоит выбирать лучшие работы из числа прошедших в полуфинал.

Заполненные в ходе второго раунда анкеты также поступят в PricewaterhouseCoopers. Аудиторы этой компании в обстановке строжайшей секретности проведут подсчет голосов и определят победителей. Карточки с их именами поместят в конверты, которые будут распечатаны 24 февраля 2008 года на сцене Kodak Theatre, где пройдет торжественная церемония вручения "Оскаров" за 2007 год.

"Предоскаровский сезон" наград в этом году не позволил выделить явного фаворита. В числе фильмов, считающихся основными претендентами на "Оскар", называются: экранизация романа Иэна Макьюэна "Искупление" ("Atonement"), получившая наибольшее число номинаций на "Золотой глобус"; триллер братьев Коэнов "Старикам здесь не место" ("No Country for Old Men") и киноверсия мюзикла "Суини Тодд" ("Sweeney Todd") режиссера Тима Бертона. • Кращі фільми для всієї родини • Кращі телеканали для всієї родини

  1. 1+1

  2. СТБ

  3. Інтер

  4. ICTV • Кращі кінотеатри для всієї родини

  1. Мережа кінотеатрів "Планета Кіно"

  2. Мережа кінотеатрів
  "Multiplex" (м.Київ)

  3. Розважальний комплекс «Dream Town» (м.Київ)
 •  УВАГА!  

  Шановні батьки! Просимо Вас у випадку виявлення фактів порушення законодавства України покликаного захищати суспільну мораль, або права неповнолітніх глядачів, слухачів, терміново звернутись до нашої організації із підтверджуючою інформацією (фото-відео зйомка, квитки кінотеатрів, запис телевізійних та радіопередач, тощо). Від Вас залежить європейський вибір, демократія, законність та майбутнє Української Нації. Майбутнє наших дітей в наших руках.


  Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Організація може не поділяти думку авторів. Організація залишає за собою право редагувати надані матеріали.

  Публікація в інших виданнях матеріалів рубрик "колонка Максима Ростоцького" та "Фотогалерея" можлива тільки за умов погодження з автором.

  При використанні матеріалів сайту посилання на нього є обов’язковим.


  © Телеглядацька Асоціація Батьків України, 2004—2006
  Контакт: info@tabu.org.ua

  Створено: Addesign.com.ua, 2006
                                                                  META-Ukraine