Non-governmental All-Ukrainian Public Organization
"TV Viewers Association of Parents of Ukraine"

Єдиний в Україні сайт, на якому міститься найпотрібніша і найправдивіша інформація про медіа та кіноіндустрію і завдяки якому кожна сім’я може своїми діями впливати на ефективний захист психофізичного здоров’я своєї дитини, зберегти міць родини, та культурні і духовні надбання країни.

Батьки обирають найкращий телеканал 2020 року

ТРК "Україна"
Інтер
1+1
СТБ
ICTV
Новий канал
UA:ПЕРШИЙ
2+2
ТЕТ
НТН
К 1
К 2
МЕГА


Батьки обирають найкращий телеканал для дітей 2020 року

Малятко TV
ПлюсПлюс
Піксель TV

В Британии появились пижамы с антимикробными свойствами

03.12.2007

На полках британских магазинов сети M&S (Marks and Spencer) появились пижамы с выраженными антимикробными свойствами, которые, по словам создателей, способны защитить от различных инфекций.

Такие свойства пижамы приобрели благодаря тому, что в их состав входит 2% серебра. А ведь известно, что оно обладает выраженными антимикробными свойствами, и может использоваться для борьбы с лекарственно-устойчивыми бактериями, в том числе с метициллин-резистентным стафилококком (MRSA).

В частности, использование серебряных пижам может снижать риск инфицирования ран, считает микробиолог из Лондонского имперского колледжа Марк Энрайт.

Однако, некоторые британские специалисты высказали сомнение в эффективности антимикробных пижам. По их мнению, проблема лекарственно-устойчивых микробов связана с плохим санитарно-гигиеническим состоянием больниц и может быть решена только в результате усилий, предпринятых в этом направлении.

Специалисты подчеркивают, что MRSA может обитать на коже здоровых людей, не причиняя вреда. Однако у людей с ослабленным иммунитетом эта бактерия способна вызывать инфицирование ран, ожогов, мест введения катетера, кожи и других органов, что может привести к летальному исходу.

Пробная партия мужских и женских пижам по цене 45 фунтов стерлингов за штуку уже поступила в сто магазинов сети M&S.

По материалам Медновости • Кращі фільми для всієї родини • Кращі телеканали для всієї родини

  1. 1+1

  2. СТБ

  3. Інтер

  4. ICTV • Кращі кінотеатри для всієї родини

  1. Мережа кінотеатрів "Планета Кіно"

  2. Мережа кінотеатрів
  "Multiplex" (м.Київ)

  3. Розважальний комплекс «Dream Town» (м.Київ)
 •  УВАГА!  

  Шановні батьки! Просимо Вас у випадку виявлення фактів порушення законодавства України покликаного захищати суспільну мораль, або права неповнолітніх глядачів, слухачів, терміново звернутись до нашої організації із підтверджуючою інформацією (фото-відео зйомка, квитки кінотеатрів, запис телевізійних та радіопередач, тощо). Від Вас залежить європейський вибір, демократія, законність та майбутнє Української Нації. Майбутнє наших дітей в наших руках.


  Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Організація може не поділяти думку авторів. Організація залишає за собою право редагувати надані матеріали.

  Публікація в інших виданнях матеріалів рубрик "колонка Максима Ростоцького" та "Фотогалерея" можлива тільки за умов погодження з автором.

  При використанні матеріалів сайту посилання на нього є обов’язковим.


  © Телеглядацька Асоціація Батьків України, 2004—2006
  Контакт: info@tabu.org.ua

  Створено: Addesign.com.ua, 2006
                                                                  META-Ukraine