Non-governmental All-Ukrainian Public Organization
"TV Viewers Association of Parents of Ukraine"

Єдиний в Україні сайт, на якому міститься найпотрібніша і найправдивіша інформація про медіа та кіноіндустрію і завдяки якому кожна сім’я може своїми діями впливати на ефективний захист психофізичного здоров’я своєї дитини, зберегти міць родини, та культурні і духовні надбання країни.

Батьки обирають найкращий телеканал 2020 року

ТРК "Україна"
Інтер
1+1
СТБ
ICTV
Новий канал
UA:ПЕРШИЙ
2+2
ТЕТ
НТН
К 1
К 2
МЕГА


Батьки обирають найкращий телеканал для дітей 2020 року

Малятко TV
ПлюсПлюс
Піксель TV

Тучный американец лег под нож ради усыновления ребенка

02.12.2007

35-летний полный американец решился на операцию по уменьшению объема желудка, чтобы ему разрешили усыновить ребенка, сообщает сегодня, 30 ноября, агентство Associated Press.

Американец Гари Стоклауфер и его супруга Синди, проживающие в штате Миссури, в июле 2007 года подали прошение об усыновлении четырехмесячного ребенка. Однако власти штата им отказали, так и не объяснив причин.

Однако эксперты по усыновлению сообщают, что одной из причин отказа могла стать чрезмерная тучность обоих супругов, ведь на момент подачи прошения вес Стоклауфера составлял 250 килограммов.

Поэтому тучный американец решился в августе на операцию по уменьшению желудка. Следует отметить, что она прошла успешно, и вес Стоклауфера снизился на 90 килограммов.

В настоящее время супруги подали повторное прошение об усыновлении. Однако официальные представители суда пока не дают комментариев.

Четырехмесячный ребенок по имени Макс, которого хотят усыновить Стоклауферы и которого они взяли к себе практически сразу после рождения, сейчас находится у других приемных родителей.

Как заявил один из представителей Национального центра по усыновлению детей в Филадельфии, проблемы с лишним весом у семейных пар, желающих усыновить детей, все чаще стали рассматриваться властями как причина для отказа, хотя официально не было зафиксировано еще ни одного случая официального письменного отказа в связи с проблемой избыточного веса.

По материалам РИА Новости • Кращі фільми для всієї родини • Кращі телеканали для всієї родини

  1. 1+1

  2. СТБ

  3. Інтер

  4. ICTV • Кращі кінотеатри для всієї родини

  1. Мережа кінотеатрів "Планета Кіно"

  2. Мережа кінотеатрів
  "Multiplex" (м.Київ)

  3. Розважальний комплекс «Dream Town» (м.Київ)
 •  УВАГА!  

  Шановні батьки! Просимо Вас у випадку виявлення фактів порушення законодавства України покликаного захищати суспільну мораль, або права неповнолітніх глядачів, слухачів, терміново звернутись до нашої організації із підтверджуючою інформацією (фото-відео зйомка, квитки кінотеатрів, запис телевізійних та радіопередач, тощо). Від Вас залежить європейський вибір, демократія, законність та майбутнє Української Нації. Майбутнє наших дітей в наших руках.


  Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Організація може не поділяти думку авторів. Організація залишає за собою право редагувати надані матеріали.

  Публікація в інших виданнях матеріалів рубрик "колонка Максима Ростоцького" та "Фотогалерея" можлива тільки за умов погодження з автором.

  При використанні матеріалів сайту посилання на нього є обов’язковим.


  © Телеглядацька Асоціація Батьків України, 2004—2006
  Контакт: info@tabu.org.ua

  Створено: Addesign.com.ua, 2006
                                                                  META-Ukraine