Non-governmental All-Ukrainian Public Organization
"TV Viewers Association of Parents of Ukraine"

Єдиний в Україні сайт, на якому міститься найпотрібніша і найправдивіша інформація про медіа та кіноіндустрію і завдяки якому кожна сім’я може своїми діями впливати на ефективний захист психофізичного здоров’я своєї дитини, зберегти міць родини, та культурні і духовні надбання країни.

Батьки обирають найкращий телеканал 2020 року

ТРК "Україна"
Інтер
1+1
СТБ
ICTV
Новий канал
UA:ПЕРШИЙ
2+2
ТЕТ
НТН
К 1
К 2
МЕГА


Батьки обирають найкращий телеканал для дітей 2020 року

Малятко TV
ПлюсПлюс
Піксель TV

Президент провів зустріч з головою КМДА

30.11.2007

Вчора Президент України Віктор Ющенко провів зустріч із головою Київської міської державної адміністрації Леонідом Черновецьким.

За результатами аналізу роботи райдержадміністрацій столиці, у першу чергу, Президент критично оцінив роботу трьох голів РДА: Подільської – Євгена Романенка, Святошинської – Володимира Мазепи і Дніпровської – Олександра Сотникова. Причини такої оцінки Глави держави – невиконання доручень і указів щодо забезпечення життєдіяльності інвалідів та доступу їх до державних установ і громадського транспорту. Підставою для критики цих посадовців також стала відсутність підтримки з їхнього боку діяльності творчих спілок, культурних організацій, обмеження роботи музеїв, творчих спілок, картинних галерей і недотримання вимог законодавства стосовно охорони пам’яток культури і історії.

За підсумками зустрічі Президент дав голові КМДА низку конкретних доручень.

Зокрема, КМДА необхідно вжити заходів щодо припинення вирубки зелених насаджень. Насамперед, йдеться про ситуацію із тотальною вирубкою дерев у місцях масового зведення новобудов.

Президент також доручив розробити план винесення за межі міста індустріальних підприємств (йдеться про ситуацію із селищем Корчувате).

Глава держава також вимагає терміново врегулювати ситуацію із НСК «Олімпійський», а саме вирішити питання з будівництвом торгового центру «Троїцький», розташованого на Олімпійській площі.

Окреме доручення стосується забезпечення Києва спортивними ділянками та майданчиками як у рамках підготовки до чемпіонату Євро-2012, так і з урахуванням реальних потреб столиці.

Президент також доручив винести на відстань 30 км від меж міста розважальні установи – казино та зали ігрових автоматів.

Ще одне доручення Глави держави стосується вирішення у найкоротші терміни ситуації зі встановленням у Києві пам’ятника загиблому журналісту Георгію Гонгадзе.

Низка термінових доручень також стосується роботи музеїв, зокрема, врегулювання діяльності і створення можливості для роботи музею народної архітектури та побуту України в Пироговому.

Президент, крім того, вимагає повернути в державну власність будинок на вулиці Інститутська, 3, і створити на базі цього приміщення та приміщення Національного художнього музею Музей образотворчого мистецтва України.

Голова КМДА також має запропонувати вирішення питання статусу музею «Київська фортеця» і план розвитку музею.

Глава держави обговорив із Л. Черновецьким комплекс питань, пов’язаних із потребами релігійних організацій. У цьому контексті київська влада, передусім, має відмежувати розважальні заклади від місць розташування релігійних закладів та установ. Президент також доручив вирішити питання реституції державного майна, відродження храмів у столиці та прискорити будівельні роботи, що ведуться на подібних об’єктах.

Київська влада також повинна впродовж 2008 року створити Меморіал пам’яті жертв Голодомору в рамках 75-х роковин Голодомору 1932-33 років.

Крім того, під час зустрічі Президент доручив Л. Черновецькому та голові Київської обласної державної адміністрації Вірі Ульянченко вирішити питання облаштування та продовження будівництва Окружної дороги.

Також Глава держави підтримав низку ініціатив КМДА. • Кращі фільми для всієї родини • Кращі телеканали для всієї родини

  1. 1+1

  2. СТБ

  3. Інтер

  4. ICTV • Кращі кінотеатри для всієї родини

  1. Мережа кінотеатрів "Планета Кіно"

  2. Мережа кінотеатрів
  "Multiplex" (м.Київ)

  3. Розважальний комплекс «Dream Town» (м.Київ)
 •  УВАГА!  

  Шановні батьки! Просимо Вас у випадку виявлення фактів порушення законодавства України покликаного захищати суспільну мораль, або права неповнолітніх глядачів, слухачів, терміново звернутись до нашої організації із підтверджуючою інформацією (фото-відео зйомка, квитки кінотеатрів, запис телевізійних та радіопередач, тощо). Від Вас залежить європейський вибір, демократія, законність та майбутнє Української Нації. Майбутнє наших дітей в наших руках.


  Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Організація може не поділяти думку авторів. Організація залишає за собою право редагувати надані матеріали.

  Публікація в інших виданнях матеріалів рубрик "колонка Максима Ростоцького" та "Фотогалерея" можлива тільки за умов погодження з автором.

  При використанні матеріалів сайту посилання на нього є обов’язковим.


  © Телеглядацька Асоціація Батьків України, 2004—2006
  Контакт: info@tabu.org.ua

  Створено: Addesign.com.ua, 2006
                                                                  META-Ukraine