Non-governmental All-Ukrainian Public Organization
"TV Viewers Association of Parents of Ukraine"

Єдиний в Україні сайт, на якому міститься найпотрібніша і найправдивіша інформація про медіа та кіноіндустрію і завдяки якому кожна сім’я може своїми діями впливати на ефективний захист психофізичного здоров’я своєї дитини, зберегти міць родини, та культурні і духовні надбання країни.

Батьки обирають найкращий телеканал 2020 року

ТРК "Україна"
Інтер
1+1
СТБ
ICTV
Новий канал
UA:ПЕРШИЙ
2+2
ТЕТ
НТН
К 1
К 2
МЕГА


Батьки обирають найкращий телеканал для дітей 2020 року

Малятко TV
ПлюсПлюс
Піксель TV

Табачника предлагают внести в список врагов украинской культуры

25.11.2007

Новым кандидатом на вхождение в "черный список" врагов украинской культуры является вице-премьер-министр по гуманитарным вопросам Дмитрий Табачник.

По словам организаторов акции Украина - зона культурного бедствия братьев Дмитрия и Виталия Капрановых, Табачник является кандидатом в список "за многолетний вклад и за подпись под двумя бюджетами", которые не способствовали развитию культуры.

Также, по их словам, еще одним кандидатом в "черный список" является председатель Тендерной палаты Украины Владимир Лаба, который "ведет активную работу против парламентской библиотеки с целью отменить государственную закупку книг". Капрановы отметили, что Тендерная палата подала иск об отмене государственной закупки книг.

Ранее первый вице-премьер-министр Украины, министр финансов Николай Азаров стал кандидатом в черный список врагов украинской культуры.

Представители интеллигенции созывают 30 ноября в Киеве Чрезвычайное собрание Украина - зона культурного бедствия для обсуждения проблем в культурной сфере и составления "черного списка" врагов украинской культуры. • Кращі фільми для всієї родини • Кращі телеканали для всієї родини

  1. 1+1

  2. СТБ

  3. Інтер

  4. ICTV • Кращі кінотеатри для всієї родини

  1. Мережа кінотеатрів "Планета Кіно"

  2. Мережа кінотеатрів
  "Multiplex" (м.Київ)

  3. Розважальний комплекс «Dream Town» (м.Київ)
 •  УВАГА!  

  Шановні батьки! Просимо Вас у випадку виявлення фактів порушення законодавства України покликаного захищати суспільну мораль, або права неповнолітніх глядачів, слухачів, терміново звернутись до нашої організації із підтверджуючою інформацією (фото-відео зйомка, квитки кінотеатрів, запис телевізійних та радіопередач, тощо). Від Вас залежить європейський вибір, демократія, законність та майбутнє Української Нації. Майбутнє наших дітей в наших руках.


  Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Організація може не поділяти думку авторів. Організація залишає за собою право редагувати надані матеріали.

  Публікація в інших виданнях матеріалів рубрик "колонка Максима Ростоцького" та "Фотогалерея" можлива тільки за умов погодження з автором.

  При використанні матеріалів сайту посилання на нього є обов’язковим.


  © Телеглядацька Асоціація Батьків України, 2004—2006
  Контакт: info@tabu.org.ua

  Створено: Addesign.com.ua, 2006
                                                                  META-Ukraine