Non-governmental All-Ukrainian Public Organization
"TV Viewers Association of Parents of Ukraine"

Єдиний в Україні сайт, на якому міститься найпотрібніша і найправдивіша інформація про медіа та кіноіндустрію і завдяки якому кожна сім’я може своїми діями впливати на ефективний захист психофізичного здоров’я своєї дитини, зберегти міць родини, та культурні і духовні надбання країни.

Батьки обирають найкращий телеканал 2020 року

ТРК "Україна"
Інтер
1+1
СТБ
ICTV
Новий канал
UA:ПЕРШИЙ
2+2
ТЕТ
НТН
К 1
К 2
МЕГА


Батьки обирають найкращий телеканал для дітей 2020 року

Малятко TV
ПлюсПлюс
Піксель TV

В Крыму подростки избили мужчину до смерти ради развлечения

24.11.2007

В одном из регионов Крыма трое подростков (16-и и 14-и лет), развлекаясь, избили до смерти 56-летнего мужчину.

Как сообщили в пресс-службе крымской милиции, перед тем, как идти на дискотеку, компания решила "размяться".

Подростки ворвались в дом, где проживали несколько мужчин, злоупотреблявших алкоголем, начали жесткого избивать их, бить стекла, мебель, а потом устроили потоп.

Хозяин дома, который вернулся к этому времени, услышав раздававшиеся крики, побежал в милицию. Мужчина рассказал правоохранителям, что в доме орудуют хулиганы, которые уже неоднократно избивали его и его знакомых.

"Правоохранителей в доме ждала удручающая картина: затопленная комната с разбросанными повсюду вещами и двое избитых мужчин", - сообщили в крымском Главке милиции.

Один из потерпевших скончался от полученных травм, другой был направлен в реанимацию. В настоящее время по делу изъяты вещественные доказательства, получены признательные показания.

Ведется следствие. Трое подростков арестованы. По словам задержанных, таким способом они развлекались. • Кращі фільми для всієї родини • Кращі телеканали для всієї родини

  1. 1+1

  2. СТБ

  3. Інтер

  4. ICTV • Кращі кінотеатри для всієї родини

  1. Мережа кінотеатрів "Планета Кіно"

  2. Мережа кінотеатрів
  "Multiplex" (м.Київ)

  3. Розважальний комплекс «Dream Town» (м.Київ)
 •  УВАГА!  

  Шановні батьки! Просимо Вас у випадку виявлення фактів порушення законодавства України покликаного захищати суспільну мораль, або права неповнолітніх глядачів, слухачів, терміново звернутись до нашої організації із підтверджуючою інформацією (фото-відео зйомка, квитки кінотеатрів, запис телевізійних та радіопередач, тощо). Від Вас залежить європейський вибір, демократія, законність та майбутнє Української Нації. Майбутнє наших дітей в наших руках.


  Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Організація може не поділяти думку авторів. Організація залишає за собою право редагувати надані матеріали.

  Публікація в інших виданнях матеріалів рубрик "колонка Максима Ростоцького" та "Фотогалерея" можлива тільки за умов погодження з автором.

  При використанні матеріалів сайту посилання на нього є обов’язковим.


  © Телеглядацька Асоціація Батьків України, 2004—2006
  Контакт: info@tabu.org.ua

  Створено: Addesign.com.ua, 2006
                                                                  META-Ukraine