Non-governmental All-Ukrainian Public Organization
"TV Viewers Association of Parents of Ukraine"

Єдиний в Україні сайт, на якому міститься найпотрібніша і найправдивіша інформація про медіа та кіноіндустрію і завдяки якому кожна сім’я може своїми діями впливати на ефективний захист психофізичного здоров’я своєї дитини, зберегти міць родини, та культурні і духовні надбання країни.

Батьки обирають найкращий телеканал 2020 року

ТРК "Україна"
Інтер
1+1
СТБ
ICTV
Новий канал
UA:ПЕРШИЙ
2+2
ТЕТ
НТН
К 1
К 2
МЕГА


Батьки обирають найкращий телеканал для дітей 2020 року

Малятко TV
ПлюсПлюс
Піксель TV

Указ Президента: 2008 рік оголошений роком пам'яті жертв Голодомору

24.11.2007

Згідно з Указом Президента України, 2008 рік в Україні оголошений роком пам'яті жертв Голодомору.

Президент підписав документ в суботу, 24 листопада, повідомляється на його офіційному сайті.

Цього року в Україні вшановуються 75-і роковини голодомору 1932-1933 років.

Указ підписаний "з метою донесення правди про геноцид українського народу до української громадськості і міжнародного співтовариства і в зв'язку з 75-ми роковинами цієї трагедії".

Згідно з документом, уряд України повинен проаналізувати стан виконання Закону України Про Голодомор 1932-1933 років в Україні, нормативно-правових актів з підготовки заходів у зв'язку з роковинами Голодомору і прийняти заходи з їх реалізації, вирішити питання фінансування.

Міністерство закордонних справ України за участю Міжнародного координаційного комітету Міжнародного конгресу українців для планування заходів у зв'язку з 75-ми роковинами Голодомору повинні протягом місяця розробити план тематичних заходів, забезпечити його реалізацію зарубіжними дипломатичними установами із залученням української громадськості за кордоном.

За матеріалами Інтерфакс-Україна • Кращі фільми для всієї родини • Кращі телеканали для всієї родини

  1. 1+1

  2. СТБ

  3. Інтер

  4. ICTV • Кращі кінотеатри для всієї родини

  1. Мережа кінотеатрів "Планета Кіно"

  2. Мережа кінотеатрів
  "Multiplex" (м.Київ)

  3. Розважальний комплекс «Dream Town» (м.Київ)
 •  УВАГА!  

  Шановні батьки! Просимо Вас у випадку виявлення фактів порушення законодавства України покликаного захищати суспільну мораль, або права неповнолітніх глядачів, слухачів, терміново звернутись до нашої організації із підтверджуючою інформацією (фото-відео зйомка, квитки кінотеатрів, запис телевізійних та радіопередач, тощо). Від Вас залежить європейський вибір, демократія, законність та майбутнє Української Нації. Майбутнє наших дітей в наших руках.


  Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Організація може не поділяти думку авторів. Організація залишає за собою право редагувати надані матеріали.

  Публікація в інших виданнях матеріалів рубрик "колонка Максима Ростоцького" та "Фотогалерея" можлива тільки за умов погодження з автором.

  При використанні матеріалів сайту посилання на нього є обов’язковим.


  © Телеглядацька Асоціація Батьків України, 2004—2006
  Контакт: info@tabu.org.ua

  Створено: Addesign.com.ua, 2006
                                                                  META-Ukraine