Non-governmental All-Ukrainian Public Organization
"TV Viewers Association of Parents of Ukraine"

Єдиний в Україні сайт, на якому міститься найпотрібніша і найправдивіша інформація про медіа та кіноіндустрію і завдяки якому кожна сім’я може своїми діями впливати на ефективний захист психофізичного здоров’я своєї дитини, зберегти міць родини, та культурні і духовні надбання країни.

Батьки обирають найкращий телеканал 2020 року

ТРК "Україна"
Інтер
1+1
СТБ
ICTV
Новий канал
UA:ПЕРШИЙ
2+2
ТЕТ
НТН
К 1
К 2
МЕГА


Батьки обирають найкращий телеканал для дітей 2020 року

Малятко TV
ПлюсПлюс
Піксель TV

13-летняя девочка повесилась из-за несуществующего интернет-возлюбленного

23.11.2007

В США к самоубийству 13-летней американки Меган Мейер привел интернет-роман. После выяснилось, что предмета страсти девочки вообще не существовало в реальности. Это был просто розыгрыш, сообщает "Новости Америки".

Случилось так, что девушка на портале MySpace познакомилась с интересным молодым человеком по имени Джош и начала обмениваться с ним сообщениями. Меган переписывалась с Джошем более месяца, после чего он внезапно положил конец их дружбе, написав, что слышал о её жестокости.

На следующий день, 16 октября 2006 года, Меган повесилась в своей спальне и только через день умерла.

Все, кто знал Меган, утверждают, что она была активной и живой девочкой, любила проводить время с друзьями, смотреть кино и ходить на рыбалку с отцом.

После смерти своей дочки, родители узнали, что Джош никогда не существовал. Этот "парень" был придуман семьёй, жившей по соседству, в том числе - бывшим другом Меган.

Как отмечает мама девочки, Тина Мейер, в розыгрыше участвовали и взрослые люди.

Полиция пока не закрыла дело по факту смерти 13-летней Меган, не смотря на то, что юристы утверждают, что инцидент не подпадает ни под какие законы.

В свою очередь родители Меган надеются, что создание фальшивых профилей на сайтах знакомств будет наказываться, и добиваются принятия законов, защищающих безопасность детей в интернете. • Кращі фільми для всієї родини • Кращі телеканали для всієї родини

  1. 1+1

  2. СТБ

  3. Інтер

  4. ICTV • Кращі кінотеатри для всієї родини

  1. Мережа кінотеатрів "Планета Кіно"

  2. Мережа кінотеатрів
  "Multiplex" (м.Київ)

  3. Розважальний комплекс «Dream Town» (м.Київ)
 •  УВАГА!  

  Шановні батьки! Просимо Вас у випадку виявлення фактів порушення законодавства України покликаного захищати суспільну мораль, або права неповнолітніх глядачів, слухачів, терміново звернутись до нашої організації із підтверджуючою інформацією (фото-відео зйомка, квитки кінотеатрів, запис телевізійних та радіопередач, тощо). Від Вас залежить європейський вибір, демократія, законність та майбутнє Української Нації. Майбутнє наших дітей в наших руках.


  Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Організація може не поділяти думку авторів. Організація залишає за собою право редагувати надані матеріали.

  Публікація в інших виданнях матеріалів рубрик "колонка Максима Ростоцького" та "Фотогалерея" можлива тільки за умов погодження з автором.

  При використанні матеріалів сайту посилання на нього є обов’язковим.


  © Телеглядацька Асоціація Батьків України, 2004—2006
  Контакт: info@tabu.org.ua

  Створено: Addesign.com.ua, 2006
                                                                  META-Ukraine