Non-governmental All-Ukrainian Public Organization
"TV Viewers Association of Parents of Ukraine"

Єдиний в Україні сайт, на якому міститься найпотрібніша і найправдивіша інформація про медіа та кіноіндустрію і завдяки якому кожна сім’я може своїми діями впливати на ефективний захист психофізичного здоров’я своєї дитини, зберегти міць родини, та культурні і духовні надбання країни.

Батьки обирають найкращий телеканал 2020 року

ТРК "Україна"
Інтер
1+1
СТБ
ICTV
Новий канал
UA:ПЕРШИЙ
2+2
ТЕТ
НТН
К 1
К 2
МЕГА


Батьки обирають найкращий телеканал для дітей 2020 року

Малятко TV
ПлюсПлюс
Піксель TV

ООН инициировала интернет-конкурс на лучший видеоролик о голоде

22.11.2007

Организация объединенных наций (ООН) в рамках Продовольственной программы (WFP) призвала всех желающих принять участие в интернет-конкурсе на лучший видеоролик о голоде.

Согласно правилам конкурса нужно, чтобы длительность ролика составляла от 30 до 60 секунд, за которые сетевое общество смогло бы увидеть реальные масштабы проблемы и задуматься о голоде в мире.

Конкурс на лучшее видео о голоде продлится до июля 2008 года.

Представители WFP сообщают, что пять лучших роликов будут опубликованы на странице WFP на YouTube. Победитель конкурса получит поездку в один из регионов, где WFP помогает людям бороться с нехваткой продовольствия.

На данный момент на YouTube уже размещено одно видео, как пример того, как должен выглядеть агитационный ролик. Это видео, которое называется Не будь свиньей!, смонтировано сотрудниками Продовольственной программы ООН.

Согласно официальным данным, в настоящее время около 850 миллионов жителей планеты голодают.

По материалам Lenta.ru • Кращі фільми для всієї родини • Кращі телеканали для всієї родини

  1. 1+1

  2. СТБ

  3. Інтер

  4. ICTV • Кращі кінотеатри для всієї родини

  1. Мережа кінотеатрів "Планета Кіно"

  2. Мережа кінотеатрів
  "Multiplex" (м.Київ)

  3. Розважальний комплекс «Dream Town» (м.Київ)
 •  УВАГА!  

  Шановні батьки! Просимо Вас у випадку виявлення фактів порушення законодавства України покликаного захищати суспільну мораль, або права неповнолітніх глядачів, слухачів, терміново звернутись до нашої організації із підтверджуючою інформацією (фото-відео зйомка, квитки кінотеатрів, запис телевізійних та радіопередач, тощо). Від Вас залежить європейський вибір, демократія, законність та майбутнє Української Нації. Майбутнє наших дітей в наших руках.


  Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Організація може не поділяти думку авторів. Організація залишає за собою право редагувати надані матеріали.

  Публікація в інших виданнях матеріалів рубрик "колонка Максима Ростоцького" та "Фотогалерея" можлива тільки за умов погодження з автором.

  При використанні матеріалів сайту посилання на нього є обов’язковим.


  © Телеглядацька Асоціація Батьків України, 2004—2006
  Контакт: info@tabu.org.ua

  Створено: Addesign.com.ua, 2006
                                                                  META-Ukraine