Non-governmental All-Ukrainian Public Organization
"TV Viewers Association of Parents of Ukraine"

Єдиний в Україні сайт, на якому міститься найпотрібніша і найправдивіша інформація про медіа та кіноіндустрію і завдяки якому кожна сім’я може своїми діями впливати на ефективний захист психофізичного здоров’я своєї дитини, зберегти міць родини, та культурні і духовні надбання країни.

Батьки обирають найкращий телеканал 2020 року

ТРК "Україна"
Інтер
1+1
СТБ
ICTV
Новий канал
UA:ПЕРШИЙ
2+2
ТЕТ
НТН
К 1
К 2
МЕГА


Батьки обирають найкращий телеканал для дітей 2020 року

Малятко TV
ПлюсПлюс
Піксель TV

Мобільна революція каже «ні» тарифам

14.09.2004
14 вересня в Україні з 12.00 до 14.00 відбудеться друга “мобільна революція” – повторна акція “Виключи свій мобільний, пообідай спокійно!”.

14 вересня в Україні з 12.00 до 14.00 відбудеться друга “мобільна революція” – повторна акція “Виключи свій мобільний, пообідай спокійно!”. Її організатори закликають усіх власників мобілок протягом двох годин оголосити бойкот операторам мобільного зв’язку – компаніям UMC і “Київстар”.
Мета акції, як повідомляє її офіційний Інтернет-сайт (www.uamob.com) - це скасування плати за з’єднання, зниження тарифів на всі дзвінки, зокрема і на міські телефони, зниження тарифів на sms і gprs послуги, підвищення якості зв’язку. Як повідомляють організатори, участь у першій акції взяло близько 250 000 абонентів, вона отримала широкий резонанс у громадських колах і засобах масової інформації. Акція набрала загальнодержавних масштабів, але, незважаючи на це, мобільні оператори не виконали вимог організаторів акції. Тому й виникла необхідність повторити акцію. Наразі усім операторам мобільного зв’язку скеровано лист із проханням прореагувати на акцію та її вимоги.
Юлія ЛІЩЕНКО
 • Кращі фільми для всієї родини • Кращі телеканали для всієї родини

  1. 1+1

  2. СТБ

  3. Інтер

  4. ICTV • Кращі кінотеатри для всієї родини

  1. Мережа кінотеатрів "Планета Кіно"

  2. Мережа кінотеатрів
  "Multiplex" (м.Київ)

  3. Розважальний комплекс «Dream Town» (м.Київ)
 •  УВАГА!  

  Шановні батьки! Просимо Вас у випадку виявлення фактів порушення законодавства України покликаного захищати суспільну мораль, або права неповнолітніх глядачів, слухачів, терміново звернутись до нашої організації із підтверджуючою інформацією (фото-відео зйомка, квитки кінотеатрів, запис телевізійних та радіопередач, тощо). Від Вас залежить європейський вибір, демократія, законність та майбутнє Української Нації. Майбутнє наших дітей в наших руках.


  Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Організація може не поділяти думку авторів. Організація залишає за собою право редагувати надані матеріали.

  Публікація в інших виданнях матеріалів рубрик "колонка Максима Ростоцького" та "Фотогалерея" можлива тільки за умов погодження з автором.

  При використанні матеріалів сайту посилання на нього є обов’язковим.


  © Телеглядацька Асоціація Батьків України, 2004—2006
  Контакт: info@tabu.org.ua

  Створено: Addesign.com.ua, 2006
                                                                  META-Ukraine