Non-governmental All-Ukrainian Public Organization
"TV Viewers Association of Parents of Ukraine"

Єдиний в Україні сайт, на якому міститься найпотрібніша і найправдивіша інформація про медіа та кіноіндустрію і завдяки якому кожна сім’я може своїми діями впливати на ефективний захист психофізичного здоров’я своєї дитини, зберегти міць родини, та культурні і духовні надбання країни.

Батьки обирають найкращий телеканал 2020 року

ТРК "Україна"
Інтер
1+1
СТБ
ICTV
Новий канал
UA:ПЕРШИЙ
2+2
ТЕТ
НТН
К 1
К 2
МЕГА


Батьки обирають найкращий телеканал для дітей 2020 року

Малятко TV
ПлюсПлюс
Піксель TV

Новинам «УТ-1», «1+1» та «Інтер» оголосять бойкот

12.08.2004
Оргкомітет акції має намір закликати всіх небайдужих громадян, починаючи з 24 серпня, не дивитися новини телеканалів «УТ-1», «1+1» та «Інтер», які, на думку організаторів, подають необ’єктивну, упереджену та однобічну інформацію. Заклик заходу: «Зроби собі свято – переключи канал!».

Громадська організація «Справедлива Україна» планує 24 серпня провести акцію «День незалежності від брехні». Про це повідомляє «Телекритика».
Оргкомітет акції має намір закликати всіх небайдужих громадян, починаючи з 24 серпня, не дивитися новини телеканалів «УТ-1», «1+1» та «Інтер», які, на думку організаторів, подають необ’єктивну, упереджену та однобічну інформацію. Заклик заходу: «Зроби собі свято – переключи канал!».
Організатори заявляють, що новини цих телеканалів є брехнею та радять громадянам у цей день та в подальшому «не дивитися інформаційні програми на цих каналах, а обмежитися переглядом фільмів та розважальних програм». Організатори акції також проситимуть громадян «виключати телевізор, зрозумівши, що вас дурять; не дозволяти владі думати, що вона розумніша за громадян».
Крім того, представники „Справедливої України” планують звернутися до рекламодавців та кандидатів у президенти «не розміщувати свою рекламу до, під час та після новин на цих телеканалах». • Кращі фільми для всієї родини • Кращі телеканали для всієї родини

  1. 1+1

  2. СТБ

  3. Інтер

  4. ICTV • Кращі кінотеатри для всієї родини

  1. Мережа кінотеатрів "Планета Кіно"

  2. Мережа кінотеатрів
  "Multiplex" (м.Київ)

  3. Розважальний комплекс «Dream Town» (м.Київ)
 •  УВАГА!  

  Шановні батьки! Просимо Вас у випадку виявлення фактів порушення законодавства України покликаного захищати суспільну мораль, або права неповнолітніх глядачів, слухачів, терміново звернутись до нашої організації із підтверджуючою інформацією (фото-відео зйомка, квитки кінотеатрів, запис телевізійних та радіопередач, тощо). Від Вас залежить європейський вибір, демократія, законність та майбутнє Української Нації. Майбутнє наших дітей в наших руках.


  Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Організація може не поділяти думку авторів. Організація залишає за собою право редагувати надані матеріали.

  Публікація в інших виданнях матеріалів рубрик "колонка Максима Ростоцького" та "Фотогалерея" можлива тільки за умов погодження з автором.

  При використанні матеріалів сайту посилання на нього є обов’язковим.


  © Телеглядацька Асоціація Батьків України, 2004—2006
  Контакт: info@tabu.org.ua

  Створено: Addesign.com.ua, 2006
                                                                  META-Ukraine