Non-governmental All-Ukrainian Public Organization
"TV Viewers Association of Parents of Ukraine"

Єдиний в Україні сайт, на якому міститься найпотрібніша і найправдивіша інформація про медіа та кіноіндустрію і завдяки якому кожна сім’я може своїми діями впливати на ефективний захист психофізичного здоров’я своєї дитини, зберегти міць родини, та культурні і духовні надбання країни.

Батьки обирають найкращий телеканал 2020 року

ТРК "Україна"
Інтер
1+1
СТБ
ICTV
Новий канал
UA:ПЕРШИЙ
2+2
ТЕТ
НТН
К 1
К 2
МЕГА


Батьки обирають найкращий телеканал для дітей 2020 року

Малятко TV
ПлюсПлюс
Піксель TV

Нигерия хочет стребовать с табачных компаний 40 миллиардов долларов

07.11.2007

Иск на 5,3 триллионов найр (около 40 миллиардов долларов) против крупнейших табачных компаний США и Великобритании.

В такую сумму Абуджа оценивает ущерб, нанесенный здоровью нигерийских детей курением сигарет производства Philip Morris, British American Tobacco и International Tobacco Ltd.

Правительство самой многонаселенной страны Африки обратилось в Высокий федеральный суд в Абудже с иском, требуя обязать табачные компании выплатить эту сумму в качестве компенсации за ущерб, нанесенный сигаретами детскому здоровью. От имени правительства иск подал генеральный прокурор и министр юстиции Нигерии Майкл Каазе Аондокаа.

В документе указывается, что 136 миллиардов найр должны быть взысканы за то, что табачная продукция продавалась несовершеннолетним, 4,8 триллионов найр - в качестве компенсации будущих расходов, которые правительство Нигерии может понести, возмещая ущерб от сигарет "здоровью нации", еще 130 миллиардов найр - как "примерное наказание".

Правительство также хочет добиться судебного запрета на рекламу табачных изделий и на их продажу малолетним нигерийцам. Кроме того, речь идет о запрете на продажу табачных изделий в радиусе километра от школ, больниц, кинотеатров и спортивных площадок, а также на рекламу или на "привлекательное изображение" табачной продукции.

Предполагается за счет табачных компаний финансировать пропаганду вреда курения. Представители компаний будут вызваны в суд повестками. • Кращі фільми для всієї родини • Кращі телеканали для всієї родини

  1. 1+1

  2. СТБ

  3. Інтер

  4. ICTV • Кращі кінотеатри для всієї родини

  1. Мережа кінотеатрів "Планета Кіно"

  2. Мережа кінотеатрів
  "Multiplex" (м.Київ)

  3. Розважальний комплекс «Dream Town» (м.Київ)
 •  УВАГА!  

  Шановні батьки! Просимо Вас у випадку виявлення фактів порушення законодавства України покликаного захищати суспільну мораль, або права неповнолітніх глядачів, слухачів, терміново звернутись до нашої організації із підтверджуючою інформацією (фото-відео зйомка, квитки кінотеатрів, запис телевізійних та радіопередач, тощо). Від Вас залежить європейський вибір, демократія, законність та майбутнє Української Нації. Майбутнє наших дітей в наших руках.


  Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Організація може не поділяти думку авторів. Організація залишає за собою право редагувати надані матеріали.

  Публікація в інших виданнях матеріалів рубрик "колонка Максима Ростоцького" та "Фотогалерея" можлива тільки за умов погодження з автором.

  При використанні матеріалів сайту посилання на нього є обов’язковим.


  © Телеглядацька Асоціація Батьків України, 2004—2006
  Контакт: info@tabu.org.ua

  Створено: Addesign.com.ua, 2006
                                                                  META-Ukraine