Non-governmental All-Ukrainian Public Organization
"TV Viewers Association of Parents of Ukraine"

Єдиний в Україні сайт, на якому міститься найпотрібніша і найправдивіша інформація про медіа та кіноіндустрію і завдяки якому кожна сім’я може своїми діями впливати на ефективний захист психофізичного здоров’я своєї дитини, зберегти міць родини, та культурні і духовні надбання країни.

Батьки обирають найкращий телеканал 2020 року

ТРК "Україна"
Інтер
1+1
СТБ
ICTV
Новий канал
UA:ПЕРШИЙ
2+2
ТЕТ
НТН
К 1
К 2
МЕГА


Батьки обирають найкращий телеканал для дітей 2020 року

Малятко TV
ПлюсПлюс
Піксель TV

Щоб діти не залишались самотніми

18.10.2007

Вдосконалення системи усиновлення в Україні передбачають зміни, внесені до Порядку ведення обліку дітей, які можуть бути усиновлення, осіб, які бажають усиновити дитину, та здійснення нагляду за дотриманням прав дітей після усиновлення. Ці зміни запроваджені постановою Уряду від 10 жовтня ц.р. № 1213.

Зокрема, протягом місяця після взяття дитини на первинний облік службою у справах дітей за місцем її проживання служба усиновлення складає анкету дитини. Анкета складається також у разі, коли опікун (піклувальник) дає згоду на усиновлення дитини. До анкети додаються копії свідоцтва про народження дитини, документів, що підтверджують правові підстави для усиновлення, висновок про стан здоров'я, витяг з історії розвитку дитини та її фотокартка. А за наявності у дитини братів або сестер у правому верхньому куті першої сторінки анкети проставляється штамп "Має братів (сестер)".

У разі потреби в уточненні відомостей про дитину Державний департамент з усиновлення та захисту прав дитини надсилає необхідні запити до міських та районних служб у справах дітей за місцем взяття дитини на первинний облік. У таких випадках строк постановки дитини на централізований облік продовжується, але не більше ніж на 20 робочих днів.

Особи, які бажають усиновити дитину, звертаються з письмовою заявою до Держдепартаменту з усиновлення. До заяви додаються висновок компетентного органу, який підтверджує їх можливість бути усиновлювачами, із зазначенням житлово-побутових умов, біографічних даних, складу сім'ї, наявності власних дітей, стану здоров'я кандидатів в усиновлювачі та їх ставлення до усиновлення. А також копію паспорта або іншого документа, що посвідчує особу, довідку про наявність чи відсутність судимості, видану компетентним органом країни проживання, дозвіл на в'їзд і постійне проживання усиновленої дитини (якщо усиновителі іноземці).

У разі прийняття позитивного рішення Держдепартамент з усиновлення бере заявників на облік та заносить дані про них до книги обліку кандидатів в усиновлювачі. У разі відмови, підставами для якої можуть бути незавірені виправлення у документах чи невідповідність перекладу змісту оригіналам документів, заявнику надається обґрунтована відповідь.

Держдепартамент з усиновлення, відповідно до затвердженого графіка, надсилає кандидатам в усиновлювачі письмове запрошення для ознайомлення з інформацією, що міститься у централізованому банку даних дітей, які можуть бути усиновлені. Якщо кандидат в усиновлювачі не з'явився у визначений день, він може бути запрошений повторно за умови, що строк дії поданих документів на момент ознайомлення з інформацією становитиме не менше ніж один місяць.

За даними служб у справах неповнолітніх, кількість дітей сиріт в Україні щороку зростає: у 2004 році було поставлено на облік 6 тис. дітей, у 2005 р. - 6,5 тис., у 2006 р. - 6,9 тис. дітей, в 2007 році ця кількість може збільшитись до 9 тис. Збільшується і різниця між кількістю дітей, поставлених на облік, і кількістю дітей, які були усиновлені. Зокрема, у 2004 році вона становила 2 тис. дітей, у 2005 році - 2,9 тис., у 2006 році - 4,3 тис., а у 2007 році за прогнозами складе 6,4 тис. дітей.

Прийомні сім'ї та дитячі будинки сімейного типу найповніше забезпечують право дітей, які втратили родину, зростати в сім'ї та мати усе необхідне для повноцінного розвитку особистості. В інтернатних закладах навіть за найкращих умов, дитина не виховується в тій особливій атмосфері сімейного затишку і уваги, яку дає прийомна сім'я. Збільшення прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу дасть змогу прискорити вирішення проблеми дитячої бездоглядності і безпритульності, реалізувати право дітей на сімейне виховання та здоровий розвиток. • Кращі фільми для всієї родини • Кращі телеканали для всієї родини

  1. 1+1

  2. СТБ

  3. Інтер

  4. ICTV • Кращі кінотеатри для всієї родини

  1. Мережа кінотеатрів "Планета Кіно"

  2. Мережа кінотеатрів
  "Multiplex" (м.Київ)

  3. Розважальний комплекс «Dream Town» (м.Київ)
 •  УВАГА!  

  Шановні батьки! Просимо Вас у випадку виявлення фактів порушення законодавства України покликаного захищати суспільну мораль, або права неповнолітніх глядачів, слухачів, терміново звернутись до нашої організації із підтверджуючою інформацією (фото-відео зйомка, квитки кінотеатрів, запис телевізійних та радіопередач, тощо). Від Вас залежить європейський вибір, демократія, законність та майбутнє Української Нації. Майбутнє наших дітей в наших руках.


  Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Організація може не поділяти думку авторів. Організація залишає за собою право редагувати надані матеріали.

  Публікація в інших виданнях матеріалів рубрик "колонка Максима Ростоцького" та "Фотогалерея" можлива тільки за умов погодження з автором.

  При використанні матеріалів сайту посилання на нього є обов’язковим.


  © Телеглядацька Асоціація Батьків України, 2004—2006
  Контакт: info@tabu.org.ua

  Створено: Addesign.com.ua, 2006
                                                                  META-Ukraine