Non-governmental All-Ukrainian Public Organization
"TV Viewers Association of Parents of Ukraine"

Єдиний в Україні сайт, на якому міститься найпотрібніша і найправдивіша інформація про медіа та кіноіндустрію і завдяки якому кожна сім’я може своїми діями впливати на ефективний захист психофізичного здоров’я своєї дитини, зберегти міць родини, та культурні і духовні надбання країни.

Батьки обирають найкращий телеканал 2020 року

ТРК "Україна"
Інтер
1+1
СТБ
ICTV
Новий канал
UA:ПЕРШИЙ
2+2
ТЕТ
НТН
К 1
К 2
МЕГА


Батьки обирають найкращий телеканал для дітей 2020 року

Малятко TV
ПлюсПлюс
Піксель TV

Заборона показу фільму "Хостел"

16.03.2006
Сьогодні Міністерство культури і туризму України прийняло рішення про заборону для публічного показу фільму режисера Елі Рота „Хостел”

Сьогодні Міністерство культури і туризму України прийняло рішення про заборону для публічного показу фільму режисера Елі Рота „Хостел” . Рішення було прийнято на засіданні Експертної комісії з питань розповсюдження і демонстрування фільмів при Міністерстві явною більшістю голосів її членів. Основним мотивом для заборони стало те, що на думку фахівців зазначена стрічка пропагує культ жорстокості та насильства. Експерти зазначають, що сюжет фільму, який популяризує збочувальний вид розваги, такий як, купівля живої людини з метою катування та вбивства, заради отримання задоволення від наруги над її тілом та спостерігання за її стражданнями - є вкрай небезпечним для української духовності, культури та моралі. Демонстрація стрічки може стати причиною посилення криміногенної ситуації в країні.

Для проведення остаточної експертизи Міністерство культи і туризму України спрямувало копію фільму „Хостел” на додаткову експертизу до Національної експертної комісії України з питань захисту суспільної моралі.


„Телеглядацька асоціація батьків України”


 • Кращі фільми для всієї родини • Кращі телеканали для всієї родини

  1. 1+1

  2. СТБ

  3. Інтер

  4. ICTV • Кращі кінотеатри для всієї родини

  1. Мережа кінотеатрів "Планета Кіно"

  2. Мережа кінотеатрів
  "Multiplex" (м.Київ)

  3. Розважальний комплекс «Dream Town» (м.Київ)
 •  УВАГА!  

  Шановні батьки! Просимо Вас у випадку виявлення фактів порушення законодавства України покликаного захищати суспільну мораль, або права неповнолітніх глядачів, слухачів, терміново звернутись до нашої організації із підтверджуючою інформацією (фото-відео зйомка, квитки кінотеатрів, запис телевізійних та радіопередач, тощо). Від Вас залежить європейський вибір, демократія, законність та майбутнє Української Нації. Майбутнє наших дітей в наших руках.


  Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Організація може не поділяти думку авторів. Організація залишає за собою право редагувати надані матеріали.

  Публікація в інших виданнях матеріалів рубрик "колонка Максима Ростоцького" та "Фотогалерея" можлива тільки за умов погодження з автором.

  При використанні матеріалів сайту посилання на нього є обов’язковим.


  © Телеглядацька Асоціація Батьків України, 2004—2006
  Контакт: info@tabu.org.ua

  Створено: Addesign.com.ua, 2006
                                                                  META-Ukraine