Non-governmental All-Ukrainian Public Organization
"TV Viewers Association of Parents of Ukraine"

Єдиний в Україні сайт, на якому міститься найпотрібніша і найправдивіша інформація про медіа та кіноіндустрію і завдяки якому кожна сім’я може своїми діями впливати на ефективний захист психофізичного здоров’я своєї дитини, зберегти міць родини, та культурні і духовні надбання країни.

Батьки обирають найкращий телеканал 2020 року

ТРК "Україна"
Інтер
1+1
СТБ
ICTV
Новий канал
UA:ПЕРШИЙ
2+2
ТЕТ
НТН
К 1
К 2
МЕГА


Батьки обирають найкращий телеканал для дітей 2020 року

Малятко TV
ПлюсПлюс
Піксель TV

За рассылку порноспама американцев приговорили к пяти годам тюрьмы

15.10.2007

Двое американцев, отправивших несколько миллионов электронных писем со ссылками на порносайты различным адресатам, приговорены к тюремному заключению на срок более пяти лет. Как сообщает Associated Press, это первый приговор в рамках федерального закона, направленного на пресечение спама.

41-летние Джеффри Килбрайд (Jeffrey A. Kilbride) и Джеймс Шаффер (James R. Schaffer) занялись спамерством четыре года назад. Они скупали адреса электронной почты и слали на них рекламу порносайтов, получая комиссию за количество заходов на эти сайты через отправленные ими сообщения.

За девять месяцев 2004 года Килбрайд, Шаффер и их сообщник отправили более 600 тысяч писем, а за все время своей деятельности они заработали более двух миллионов долларов. После принятия антиспамерского закона сообщения стали посылать через амстердамские сервера, однако прокуратура вычислила, что рассылка шла из города Финикс, штат Аризона.

В июне спамерам предъявили обвинения в организации преступного сообщества, отмывании денег, мошенничестве и передаче порнографических материалов. Трое других обвиняемых по делу признали свою вину и дали показания против Килбрайда и Шаффера. Помимо назначенного им тюремного срока, подсудимым придется выплатить штраф в размере 1,3 миллиона долларов. • Кращі фільми для всієї родини • Кращі телеканали для всієї родини

  1. 1+1

  2. СТБ

  3. Інтер

  4. ICTV • Кращі кінотеатри для всієї родини

  1. Мережа кінотеатрів "Планета Кіно"

  2. Мережа кінотеатрів
  "Multiplex" (м.Київ)

  3. Розважальний комплекс «Dream Town» (м.Київ)
 •  УВАГА!  

  Шановні батьки! Просимо Вас у випадку виявлення фактів порушення законодавства України покликаного захищати суспільну мораль, або права неповнолітніх глядачів, слухачів, терміново звернутись до нашої організації із підтверджуючою інформацією (фото-відео зйомка, квитки кінотеатрів, запис телевізійних та радіопередач, тощо). Від Вас залежить європейський вибір, демократія, законність та майбутнє Української Нації. Майбутнє наших дітей в наших руках.


  Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Організація може не поділяти думку авторів. Організація залишає за собою право редагувати надані матеріали.

  Публікація в інших виданнях матеріалів рубрик "колонка Максима Ростоцького" та "Фотогалерея" можлива тільки за умов погодження з автором.

  При використанні матеріалів сайту посилання на нього є обов’язковим.


  © Телеглядацька Асоціація Батьків України, 2004—2006
  Контакт: info@tabu.org.ua

  Створено: Addesign.com.ua, 2006
                                                                  META-Ukraine