Non-governmental All-Ukrainian Public Organization
"TV Viewers Association of Parents of Ukraine"

Єдиний в Україні сайт, на якому міститься найпотрібніша і найправдивіша інформація про медіа та кіноіндустрію і завдяки якому кожна сім’я може своїми діями впливати на ефективний захист психофізичного здоров’я своєї дитини, зберегти міць родини, та культурні і духовні надбання країни.

Батьки обирають найкращий телеканал 2019 року

ТРК "Україна"
Інтер
1+1
Тоніс
СТБ
ICTV
Новий канал
UA:ПЕРШИЙ
2+2
ТЕТ
НТН
К 1
К 2
МЕГА


Батьки обирають найкращий телеканал для дітей 2019 року

Малятко TV
Піксель TV
ПлюсПлюс

Российские школьники использовали нацпроект "Образование" для посещения порносайтов

10.10.2007

Преподаватели и ученики волгоградских школ пользовались бесплатным доступом в интернет, организованном в рамках нацпроекта "Образование", для посещения порноресурсов и других сайтов, не относящихся к учебе. Об этом сообщает "Газета.Ру" со ссылкой на прокуратуру Волгограда.

По данным работников прокуратуры, осуществлявших проверку образовательных учреждений Волгограда, нецелевое использование ресурсов глобальной сети Интернет было отмечено в большинстве школ. По итогам проверки выяснилось, что преподаватели и учащиеся скачивали порнографические материалы, музыку, эротические игры и гороскопы.

В прокуратуре считают, что использование бесплатного интернета не по назначению стало следствием отсутствия "систем фильтрации доступа к ресурсам". Каким образом планнируется оградить волгоградских школьников от порнографии и гороскопов, пока не уточняется. • Кращі фільми для всієї родини • Кращі телеканали для всієї родини

  1. UA:ПЕРШИЙ

  2. 1+1

  3. ICTV

  4. Інтер • Кращі кінотеатри для всієї родини

  1. Мережа кінотеатрів "Планета Кіно"

  2. Мережа кінотеатрів
  "Multiplex" (м.Київ)

  3. Розважальний комплекс «Dream Town» (м.Київ)
 •  УВАГА!  

  Шановні батьки! Просимо Вас у випадку виявлення фактів порушення законодавства України покликаного захищати суспільну мораль, або права неповнолітніх глядачів, слухачів, терміново звернутись до нашої організації із підтверджуючою інформацією (фото-відео зйомка, квитки кінотеатрів, запис телевізійних та радіопередач, тощо). Від Вас залежить європейський вибір, демократія, законність та майбутнє Української Нації. Майбутнє наших дітей в наших руках.


  Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Організація може не поділяти думку авторів. Організація залишає за собою право редагувати надані матеріали.

  Публікація в інших виданнях матеріалів рубрик "колонка Максима Ростоцького" та "Фотогалерея" можлива тільки за умов погодження з автором.

  При використанні матеріалів сайту посилання на нього є обов’язковим.


  © Телеглядацька Асоціація Батьків України, 2004—2006
  Контакт: info@tabu.org.ua

  Створено: Addesign.com.ua, 2006
                                                                  META-Ukraine