Non-governmental All-Ukrainian Public Organization
"TV Viewers Association of Parents of Ukraine"

Єдиний в Україні сайт, на якому міститься найпотрібніша і найправдивіша інформація про медіа та кіноіндустрію і завдяки якому кожна сім’я може своїми діями впливати на ефективний захист психофізичного здоров’я своєї дитини, зберегти міць родини, та культурні і духовні надбання країни.

Батьки обирають найкращий телеканал 2020 року

ТРК "Україна"
Інтер
1+1
СТБ
ICTV
Новий канал
UA:ПЕРШИЙ
2+2
ТЕТ
НТН
К 1
К 2
МЕГА


Батьки обирають найкращий телеканал для дітей 2020 року

Малятко TV
ПлюсПлюс
Піксель TV

Чилийские подростки выставили на продажу своего готового родиться ребенка

09.10.2007

Молодая чилийская пара выставила на продажу собственного ребенка, девочку, которая должна появиться на свет в декабре, сообщает французский телеканал LCI.

"Продается готовый родиться ребенок, обращаться к Хуану и Каролине", говорилось в объявлении, которое молодые родители 20 и 16 лет разместили на одном из сайтов в рубрике "прочие предложения".

За ребенка они просили сначала 100 тысяч долларов, однако потом снизили центу до 13500. Объявление обнаружили журналисты, которые разыскали продавцов, чтобы узнать, не шутка ли все это.

Оказалось, что родители настроены всерьез. На вырученные деньги Хуан намеревался купить спорткар и землю под строительство собственного дома.

Со своей стороны, будущая мать объяснила, что благодаря объявлению она смогла бы узнать имена приемных родителей, то есть покупателей, что невозможно при стандартной процедуре усыновления, проходящей на условиях анонимности.

Продажа "готового родиться ребенка" вызвала волну возмущения в Чили, граждане которой в большинстве являются ревностными католиками.
Национальная служба по надзору за малолетними взяла дело под свой контроль и поместила Каролину в специальный центр, где она будет находиться вплоть до рождения ребенка.

Делом также заинтересовалась полиция. Однако в итоге расследование проводить не стали, поскольку сделка так и не состоялась и нарушения закона не было. • Кращі фільми для всієї родини • Кращі телеканали для всієї родини

  1. 1+1

  2. СТБ

  3. Інтер

  4. ICTV • Кращі кінотеатри для всієї родини

  1. Мережа кінотеатрів "Планета Кіно"

  2. Мережа кінотеатрів
  "Multiplex" (м.Київ)

  3. Розважальний комплекс «Dream Town» (м.Київ)
 •  УВАГА!  

  Шановні батьки! Просимо Вас у випадку виявлення фактів порушення законодавства України покликаного захищати суспільну мораль, або права неповнолітніх глядачів, слухачів, терміново звернутись до нашої організації із підтверджуючою інформацією (фото-відео зйомка, квитки кінотеатрів, запис телевізійних та радіопередач, тощо). Від Вас залежить європейський вибір, демократія, законність та майбутнє Української Нації. Майбутнє наших дітей в наших руках.


  Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Організація може не поділяти думку авторів. Організація залишає за собою право редагувати надані матеріали.

  Публікація в інших виданнях матеріалів рубрик "колонка Максима Ростоцького" та "Фотогалерея" можлива тільки за умов погодження з автором.

  При використанні матеріалів сайту посилання на нього є обов’язковим.


  © Телеглядацька Асоціація Батьків України, 2004—2006
  Контакт: info@tabu.org.ua

  Створено: Addesign.com.ua, 2006
                                                                  META-Ukraine