Non-governmental All-Ukrainian Public Organization
"TV Viewers Association of Parents of Ukraine"

Єдиний в Україні сайт, на якому міститься найпотрібніша і найправдивіша інформація про медіа та кіноіндустрію і завдяки якому кожна сім’я може своїми діями впливати на ефективний захист психофізичного здоров’я своєї дитини, зберегти міць родини, та культурні і духовні надбання країни.

Батьки обирають найкращий телеканал 2020 року

ТРК "Україна"
Інтер
1+1
СТБ
ICTV
Новий канал
UA:ПЕРШИЙ
2+2
ТЕТ
НТН
К 1
К 2
МЕГА


Батьки обирають найкращий телеканал для дітей 2020 року

Малятко TV
ПлюсПлюс
Піксель TV

Привітання з нагоди третьої річниці од дня створення Всеукраїнської громадської організації «Телеглядацька асоціація батьків України»

27.09.2007

Всеукраїнська громадська організація «Телеглядацька асоціація батьків України» щиро вітає своїх членів та прихильників ідей організації із нагоди третьої річниці од дня її державної реєстрації.

За невеликий час існування нашого громадського об’єднання нами було зроблено величезну кількість справ спрямованих на розбудову демократії в Україні. Ім’я організації стає дедалі відомішим серед широких кіл громадськості та працівників органів державної влади і управління, а також фахівців у галузі культури, медіа, права.

Завдяки високому рівню компетентності дій представників Всеукраїнської громадської організації «Телеглядацька асоціація батьків України» постійно підвищується рівень правової культури населення нашої держави, притягуються до юридичної відповідальності несвідомі кола суб’єктів підприємницької діяльності та чиновники-корупціонери.

Сподіваємось, що і надалі фахові знання та безкомпромісна позиція наших прихильників у питаннях боротьби із поширенням в українському суспільстві аморальності і бездуховності з кожним роком будуть наближати нас до спільної мети – євроінтеграції та відродження культурних цінностей України.


Телеглядацька асоціація батьків України
 • Кращі фільми для всієї родини • Кращі телеканали для всієї родини

  1. 1+1

  2. СТБ

  3. Інтер

  4. ICTV • Кращі кінотеатри для всієї родини

  1. Мережа кінотеатрів "Планета Кіно"

  2. Мережа кінотеатрів
  "Multiplex" (м.Київ)

  3. Розважальний комплекс «Dream Town» (м.Київ)
 •  УВАГА!  

  Шановні батьки! Просимо Вас у випадку виявлення фактів порушення законодавства України покликаного захищати суспільну мораль, або права неповнолітніх глядачів, слухачів, терміново звернутись до нашої організації із підтверджуючою інформацією (фото-відео зйомка, квитки кінотеатрів, запис телевізійних та радіопередач, тощо). Від Вас залежить європейський вибір, демократія, законність та майбутнє Української Нації. Майбутнє наших дітей в наших руках.


  Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Організація може не поділяти думку авторів. Організація залишає за собою право редагувати надані матеріали.

  Публікація в інших виданнях матеріалів рубрик "колонка Максима Ростоцького" та "Фотогалерея" можлива тільки за умов погодження з автором.

  При використанні матеріалів сайту посилання на нього є обов’язковим.


  © Телеглядацька Асоціація Батьків України, 2004—2006
  Контакт: info@tabu.org.ua

  Створено: Addesign.com.ua, 2006
                                                                  META-Ukraine